481 - 500 av 1 320
1...242526...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 november 2008

Klubbad för

Skjortknappar, 18K, med blå sten, 7,5g

Utrop: 1 600 kr

Skjortknappar, 18K, med vit sten, 6,3g

Utrop: 1 400 kr

Kragknappar, 18K, 3st med vit sten, 4,3g

Utrop: 900 kr

Klackring, 18K, med svart sten, defekt skena, 7,2g

Utrop: 1 000 kr

Fickur, 18K i 2 boetter, gravyr finns, små bucklor, Funktionsgaranti lämnas ej.

2 400 kr

Utrop: 1 725 kr

Herrur, Longines, manuell, plexiglas, skadat läderband, funktionsgaranti lämnas ej

1 200 kr

Utrop: 250 kr

Collier, Kejsarlänk, silver 4 extra länkar, 40cm

Utrop: 550 kr

Armband, 18K, Ihålig Pansar, 20,5cm, 16,7g

Utrop: 2 700 kr

Ringar, 18K, 2st, defekt skena, Ø17½+18, 2,4g

Utrop: 350 kr

Guldparti, 18K, Kedja och ring, saknar lås skador finns, 7,6g

Utrop: 1 100 kr

Halsband, 18K, Bismarck, 44,5cm, 22,4g

Utrop: 3 600 kr

Armband, 18K, X-länk, 19,5cm, 26,9g

Utrop: 4 400 kr

Armband, 18K, X-länk, 19cm, 22,0g

Utrop: 3 600 kr

Armband, 18K, 2st, X-länk med stav, X-länk med 1 berlock, 2st saknas, 22,4g

Utrop: 3 100 kr

Armband, 18K, Bismarck med 1 berlock, 19cm, 58,5g

Utrop: 9 500 kr

Hänge, 18K, med sten, 0,4g

75 kr

Utrop: 100 kr

Ring, 18K, med diamanter, 7xca 0,01ct, gravyr, Ø18¼, 3,0g

Utrop: 425 kr

Armband, 18K, tvåfärgat, 22½cm, skadat, 29,0g

3 425 kr

Utrop: 4 000 kr

Armband, 18K, Bismarck med 12 berlocker (1 är en ring), 19cm, 20,1g

Utrop: 3 300 kr

Halskedja, 18K, Bismarck, 42,½cm, 12,6g

Utrop: 2 100 kr