Halskedja, doserad 18K 44cm 12,6g
Utrop: 1 900 kr
Hänge, 18K 13,6g, repor på baksida
Utrop: 2 200 kr
Parti guld, skadat 14K 9,4g
Utrop: 1 000 kr
Hängen, 2st 18K 1,8g
Utrop: 300 kr
Halskedja, 45cm, Hänge, 18K 5g
Utrop: 850 kr
Klackring, 18K Ø20 5,2g
Utrop: 1 100 kr
Parti guld, graverat 18K 50cm 10,9g
Utrop: 1 500 kr
Halskedja, 50cm, Hänge med stenar, 14K 8g
Brosch, med hänge, 18K 4,3g, broschdel ej guld
Utrop: 600 kr
Halskedja, Pansar 18K 54cm 11,8g
Halskedja, Pansar 18K 48cm 4,6g
Utrop: 750 kr
Hänge, 14K 0,7g
Utrop: 75 kr
Dopkopp, graverad, nysilver, höjd ca.6cm
Utrop: 50 kr
Armringar, 2st mönstrade, minst 18K Ø ca.6cm 34,3g
Utrop: 5 600 kr
Örhängen, ett par med stenar, minst 18K 17,7g
Utrop: 2 800 kr
Set, Collier 42cm, Armband 19cm, 1 Par örhängen, minst 18K 51g
Utrop: 8 200 kr
Set, Ring öppen modell, Örhänen ett par, minst 18K 11,4g
Örhänge, små skador, minst 18K 0,4g
Armband, med berlocker, minst 18K 19cm 12,5g
Utrop: 2 000 kr
Ring, med sten Ø ställbar, Hänge med sten, minst 18K 17,1g
Utrop: 2 300 kr
Tisdag 28 okt 2008
Förfallna panter / Svensk Pantbelåning AB