341 - 360 av 925
1...171819...47 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 oktober 2008

Klubbad för

Halskedja, doserad 18K 44cm 12,6g

Utrop: 1 900 kr

Hänge, 18K 13,6g, repor på baksida

Utrop: 2 200 kr

Parti guld, skadat 14K 9,4g

Utrop: 1 000 kr

Hängen, 2st 18K 1,8g

250 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja, 45cm, Hänge, 18K 5g

700 kr

Utrop: 850 kr

Klackring, 18K Ø20 5,2g

Utrop: 1 100 kr

Parti guld, graverat 18K 50cm 10,9g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, 50cm, Hänge med stenar, 14K 8g

Utrop: 850 kr

Brosch, med hänge, 18K 4,3g, broschdel ej guld

Utrop: 600 kr

Halskedja, Pansar 18K 54cm 11,8g

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Pansar 18K 48cm 4,6g

Utrop: 750 kr

Hänge, 14K 0,7g

75 kr

Utrop: 75 kr

Dopkopp, graverad, nysilver, höjd ca.6cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Armringar, 2st mönstrade, minst 18K Ø ca.6cm 34,3g

Utrop: 5 600 kr

Örhängen, ett par med stenar, minst 18K 17,7g

Utrop: 2 800 kr

Set, Collier 42cm, Armband 19cm, 1 Par örhängen, minst 18K 51g

7 200 kr

Utrop: 8 200 kr

Set, Ring öppen modell, Örhänen ett par, minst 18K 11,4g

Utrop: 1 900 kr

Örhänge, små skador, minst 18K 0,4g

Utrop: 75 kr

Armband, med berlocker, minst 18K 19cm 12,5g

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring, med sten Ø ställbar, Hänge med sten, minst 18K 17,1g

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr