221 - 240 av 925
1...111213...47 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 oktober 2008

Klubbad för

Pokaler, 4 pokaler 2 x 5 cm, 7 cm & 9 cm höga (små bucklor på 1) allt i silver

150 kr

Utrop: 125 kr

Skedar, 12 Moccaskedar 113 mm, 6 Teskedar gravyr, 3 Matskedar gravyr allt silver

175 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

Collier, i vitguld (3 bitar gula på baksidan) 46cm med diamanter 106x ca 0,02ct 18K 23,5g

Utrop: 8 700 kr

Pantvaror Övrigt

Armband, 14K i vitguld med diamanter 219x ca 0,01ct några med små skador 18cm 13,6g

Utrop: 7 500 kr

Pantvaror Övrigt

Armband, i vitguld 18K med diamanter 141x ca 0,01ct, 18cm 35,0g

Utrop: 9 000 kr

Pantvaror Övrigt

Armband, i vitguld 18K med vita stenar 18,5cm 12,3g

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

Ring, i vitguld 18K 1x ca 1,13ct (rektangulär) 2x ca 0,10ct light yellow 14xca 0,01ct Ø 15.3,1g

Utrop: 18 000 kr

Pantvaror Övrigt

Collier, 18K i vitguld med diamanter tot ca 6,6ct baguettslipade (2 saknas) 43cm 41,0g

Utrop: 29 500 kr

Damur, 18K CERTINA manuell, äldre modell, Band 18K X-länk 16,5cm Bruttovikt 20,9g

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, Pansar 44cm Hänge med sten 18K 4,6g

Parti guld, 18K 9,8g

Hängen, 2st (öga), 1 Par örhängen med sten, 1 udda örring 14K 5,5g

Örhängen, 1 par 18K med stenar 2,2g

Höngen, 2st 8K 2,1g

Klockarmband, X-länk 18K 19cm 9,5g

Damur, 18K Eterna, batteriet slut, datum, graverad bakboett, läderband

Pärlcollier, doserat med guldlås 18K 48cm mittpärlan 7,7mm

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Venezia 44cm Id-bricka graverad 18K 5,9g

Utrop: 850 kr

Halskedja, Cordel 52cm 14K 19,7g

Armband, X-länk 18K 17cm 7,4g