281 - 300 av 935
1...141516...47 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 oktober 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

Målning, Oljemålning signerad Ivan Hoflund 1887 "smältande snö" 60x42cm

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

Litografi, Färglitografi Bo Åke Adamsson Örebromotiv 50x64cm + ram

1 200 kr

Utrop: 575 kr

Pantvaror Övrigt

Spegel, Äldre 1700-tal renoverad 30x68cm

1 100 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

Cykel, Mountainbike Ideal Race Pro med carbonram XT/XTR Large

7 400 kr

Utrop: 4 600 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Sony Ericsson K800i med laddare (ej funktionsgaranti)

750 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Sony Ericsson Z1010 med laddare (ej funktionsgaranti)

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Sony Ericsson Z530i med laddare (ej funktionsgaranti)

375 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Sony Ericsson W810i med laddare och manual i kartong (telefonlåst ej funktionsgaranti)

800 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Samsung E730 med laddare (ej funktionsgaranti)

200 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Sony Ericsson K610i med laddare USB-kabel och manualer i kartong (ej funktionsgaranti)

300 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Sony Ericsson K750i med laddare USB-kabel handsfree i kartong (ej funktionsgaranti)

500 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Sony Ericsson J100i med laddare telefonlåst (ej funktionsgaranti)

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Sony Ericsson W610i med laddare

475 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Nokia 6111 med manualer i kartong ej laddare (ej funktionsgaranti)

450 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Ipod, Apple iPod Classic 160GB med laddare (ej funktionsgaranti)

1 200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Sony Ericsson K510i med laddare handsfree och manualer i kartong

400 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Sony Ericsson K610i med laddare USB-kabel och CD operatörslåst

425 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Sony Ericsson W300i med laddare

475 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

Halskedja, 18K 42cm 9,5g

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Övrigt

Armband, 18K 18cm 4,4g

650 kr

Utrop: 750 kr