Avslutad | Pant – Tisdag 23 september 2008
Klubbad för
Herrur, Longines Lungo Mare i stål quartz safirglas 19cm referensnr. L3.632.4 Serienr. 31946412
Damur, Omega Constellation stål/guld quartz safirglas pärlemourtavla samt integrerad länk (halvstav) serienr. 55158198
Herrur, Omega Geneve 18K automatisk plastglas med armband 18K ( ej orginal) 18-19cm bruttovikt 70,8g
Pantvaror Övrigt
Kyrkänglar, 2st i skulpterat och förgyllt trä, tidigt 1700-tal längd 63cm, skador, sprickor. Skickas ej.