Herrur, Omega Seamaster DeVille Automatic skadat armband 18K 100,3g
Utrop: 10 000 kr
Herrur, Citizen Eco-Drive 21cm
Utrop: 1 100 kr
Herrur, Omega Speedmaster Automatic med läderband nr56904019
Utrop: 4 500 kr
Damur, Cartier Pascha automat 2324/ 306759PB 17cm
Armring, 18K öppningsbar 23,3g
Utrop: 3 800 kr
Ring, 18K vitguld Bvlgari med diamanter några skadade ca90xca0,01ct 161/4 14,5g
Utrop: 4 200 kr
Elgitarr, Hagström skador i lacken i hårt fodral
Utrop: 4 000 kr
Elgitarr, Epiphone by Gibson lackskador i hårt fodral
Utrop: 1 500 kr
Gitarr, akustisk Yamaha C-40 repor i lacken i mjukt fodral
Utrop: 500 kr
Keramikvas, Rörstrand Nylund 13cm
Utrop: 900 kr
Ring, med diamanter 1x ca 0,23ct 2x ca 0,10ct 18K Ø19 graverad, 5g
Utrop: 3 300 kr
Halskedja, doserad Bismarck 18K 45cm 6,9g
Parti guld, 18K defekt 18g
Utrop: 2 500 kr
Örhängen, ett par i vitguld med diamanter 14x ca 0,01ct 18K 7,3g
Utrop: 1 800 kr
Ring, med blå stenar och diamanter 15x ca 0,005ct 18K Ø16 3/4 4,5g
Halssmycke, med stenar ca 21K 44cm 12,8g
Utrop: 2 100 kr
Armband, X-länk med stav 18K 18,5cm 16,9g
Utrop: 2 700 kr
Halskedja, doserad i gult/vitt guld 18K 45cm 16,6g
Halskejda, doserad Bismarck 18K 50cm 12g
Utrop: 2 000 kr
Ring, med diamanter 18x ca 0,005ct 18K Ø18 3/4 4,1g
Utrop: 1 200 kr
Tisdag 23 sep 2008
Förfallna panter / Svensk Pantbelån