441 - 460 av 766
1...222324...39 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2008

Klubbad för

Halskedja, 18K König 63cm, rödguld/vitguld, 200,4g

25 500 kr

Utrop: 29 000 kr

Halskedja, 18K gles Pansar 50cm, 18g

Armlänk, 20K Pansar 18cm, 41,1g

5 750 kr

Utrop: 6 700 kr

Örhängen, 21K ett par Creoler, 9,8g

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Halskedja, 18K doserad Bismarck 45cm, 45,2g

Utrop: 7 300 kr

Ring, 18K Ø16½, 0,8g

Utrop: 175 kr

Stenring, 18K Ø15¼, skenan något defekt, 1,5g

Utrop: 225 kr

Örhängen, 18K med pärlor, 1,6g

550 kr

Utrop: 300 kr

Armlänk, 18K 4-delad 20cm med 3 små blå stenar (en naggad), 28,5g

Utrop: 4 100 kr

Länk, 18K Pansar 29cm, trasigt lås, låsåttor saknas, 34g

Utrop: 4 600 kr

Slät ring, 18K Ø18½, tvåfärgad, 8,1g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Armlänk, 18K Bismarck 19cm med 3 Berlocker varav 2 defekta, 2 saknas, 14,1g

Utrop: 1 900 kr

Örhängen, 18K med skruvfattning, 2,3g

Utrop: 325 kr

Collier, 21K 42cm, några bucklor, 31g

4 300 kr

Utrop: 5 000 kr

Collier, 21K 34cm, 26,5g

3 700 kr

Utrop: 4 300 kr

Collier, 21K 43cm, 24,2g

Utrop: 3 900 kr

Halskedja, 21K Cordel 60cm, trasigt lås, 14,9g

Utrop: 2 500 kr

Örhängen, 21K ett par, 8,9g

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, 21K ett par, ett trasigt, med plastlås, 12,7g

Utrop: 2 100 kr

Armringar, 4st 21K Ø7cm, 48,4g

Utrop: 7 800 kr