221 - 240 av 287
1...111213...15 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 30 augusti 2008

Klubbad för

2 Örhängen 21K. Vikt 3,8g

475 kr

Utrop: 550 kr

1 Ring 18K Bism 18mm. Vikt 1,6g

200 kr

Utrop: 250 kr

1 Halsband 18K 1 Hänge m stenar 42cm. Vikt 2,7g

350 kr

Utrop: 350 kr

2 Örhängen 18K Bism. Vikt 2,9g

Utrop: 400 kr

3 Hängen ca 21K ( öglor ej guld ). Vikt 7,2g

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Armband 18K 19cm. Vikt 24,2g

1 Brosch m mynt, ( ram 14K mynt ca 21K ) brutto vikt 8,1. Vikt 8,1g

2 Skedar i silver

325 kr

Utrop: 100 kr

2 Bordsknivar, 2 Bordsgafflar, 1 Bordssked, 2 Efterrättsskedar, 1 Sås slev Mod. Rosenholm i silver

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Ring 23K ( gravyr ) 17 1/2mm. Vikt 5,5g

Utrop: 900 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Kors 18K vg/gg. Vikt 54,1g

Utrop: 7 000 kr

1 Armband 18K m bricka ( gravyr ) 23cm. Vikt 18,5g

Utrop: 2 400 kr

1 Armband 18K ( lås 8tta sakns ) 22cm. Vikt 13,7g

Utrop: 1 800 kr

1 Ring 18K vg ( gravyr ) 17 1/4 mm. Vikt 2,5g

300 kr

Utrop: 350 kr

1 Herrarmbandsur Tissot 1853 Chrono stål ( små repor )

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

1 Herrarmbandsur, Guess ( repor på glas o nagg, repor på länk )

475 kr

Utrop: 400 kr

1 Sl Ring 18K 18mm. Vikt 3,8g

Utrop: 500 kr

1 Kedja 14K 50cm. Vikt 8,9g

Utrop: 900 kr

1 Ring 18K m små dia 18mm. Vikt 2g

Utrop: 350 kr

1 Kedja 18K venezia 70cm. Vikt 13,7g

Utrop: 1 800 kr