321 - 340 av 1 009
1...161718...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2008

Klubbad för

Halskedja, 18K pansar 52cm 22,6g

Utrop: 3 500 kr

Armband, Bismarck 19cm 18K 76,2g

Utrop: 11 400 kr

Ringar, 2st, en slät graverad en med Camé lite skev, Ø 16 3/4-17 1/2. 18K 14,5g

Utrop: 2 100 kr

Armband, Bismarck 18K 19cm 9,4g

Utrop: 1 400 kr

Herrur, Omega Seamaster, äldre modell i stål, plastglas repigt, Automat. små skador, Flexiband

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Slipsnål, 18K lite skev nåldel, 4,6g

575 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja, Ankar 62,5cm, Hänge krucifix graverat, 18K 6,4g

775 kr

Utrop: 900 kr

Slät ring, graverad, 1 Par manschettknappar med monogram AD 18K 14,2g

Utrop: 2 000 kr

Ring, Klackring med sten. skev skena 18K 6,2g

Utrop: 900 kr

Klackring, 18K Ø 19 1/2 10,0g lite repig

Utrop: 1 700 kr

Klackring, 18K Ø 18 små repor 7,6g

Utrop: 1 200 kr

Armband, X-länk 18cm med 2 berlocker 18K 14,9g

Utrop: 2 200 kr

Hänge, i vitguld, liten skada 18K 0,7g

Utrop: 125 kr

Örhängen, ett par med blå stenar, lite repiga, små skador, 14 & 18K 3,9g

400 kr

Utrop: 475 kr

Ringar, 2st, en med stenar (1 saknas) en med 4 små diamanter, Ø 17 1/2-18 1/4. 18K 7,5g

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, 18K med namn, 43,5cm 5,7g

Utrop: 800 kr

Ring, med vita stenar 14K Ø 17.3,0g

Utrop: 325 kr

Örringar, ett par 14K 4,7g

Utrop: 500 kr

Halskedja, 60,5cm 18K låset i silver, 7,2g

Utrop: 950 kr

Ringar, 4st, 2 med stenar 2 med små diamanter 18K tot ca 0,10ct + 0,04ct. Ø 16 1/2- 17 1/2. 8,6g

Utrop: 1 800 kr