801 - 820 av 842
1...40414243 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 21 augusti 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Tekopp med fat, H: 6,5cm, porslin

Pantvaror Övrigt

1 Lampa "Poul Henningsen" av Louis Poulsen, modell 117091, blå/lila/röd undertill, liten buckla på skärm, plastkåpa defekt

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Elektronik

1 Scanner HP Deskjet F380, ingen funktionsgaranti, skickas ej.

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Damcykel Dbs City med korg och kvitto. Skickas ej.

3 400 kr

Utrop: 2 300 kr

1 Mynt Dag Hammarskjöld nominellt värde 2000kr med cert och etui, 900 delar guld. Vikt 12g

2 000 kr

Utrop: 2 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasvas Orrefors N 3696-111, H: ca 14cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Sjöskumspipa med silverbeslag stämplat 1876

650 kr

Utrop: 450 kr

Pantvaror Övrigt

1 Hockeybag med hjul för målvaktsutrustning, 2 skenor på undersida skadade, RBK

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bröllopsvas "Qvitzau wedding vase", Design: Ea Wetke, #001205, med certifikat och orginalkartong

600 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla Ragnar Ekelund, olja, "Skärgårdsmotiv", 35x50,5cm, liten repa vid signatur, ramad

Utrop: 8 500 kr

Pantvaror Övrigt

2 Speglar med förgylld ram, ca 25x29cm (inklusive ram)

475 kr

Utrop: 600 kr

1 Tavla James Coignard, Carborundum, "Komposition", numrerad 13/75, 50x 65cm, ramad

Utrop: 3 200 kr

1 Tavla Stefan W Igelström -87, Litografi, "Änglavingar", numrerad 8/80, ca 50x56cm, ramad

375 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla Stefan W Igelström -85 MEH, Litografi, "Kvinnlig frigörelse", numrerad 71/80, ca 46x53cm, ramad

350 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla Roland Svensson, Blandteknik, "Studie från svenska lillö -72, 30x47cm, ramad

4 000 kr

Utrop: 3 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Armband Sarpaneva, ca 16cm, Brons

225 kr

Utrop: 200 kr

1 Tavla, Curt Fors, Litografi, "Dunkelt stilleben", numrerad 7/650, 30x41cm, ramad

225 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla, Berndt Wennström, Litografi. "Två sittande figurer", numrerad 203/310, ca 34x28cm, ramad

300 kr

Utrop: 400 kr

1 Berlock med svart pärla, 18K. Vikt 0,9g

400 kr

Utrop: 50 kr

1 Hänge med ljusblå sten, Silver. Vikt 6,6g

650 kr

Utrop: 600 kr