Avslutad | Pant – Torsdag 31 juli 2008
Pantvaror Övrigt
Herrgårdsur m pendel och nyckel (skadat baktill, ingen funktionsgaranti), skickas ej
Pantvaror Övrigt
Ljusstake metall och keramik (vapensköld på undersidan, stämplad 1895) ca 40cm, skickas ej
Rolex Submariner, automat, stål, refnr: 16610, snr:W799139. (repig, lås slappt) certifik, box
Rolex s.nr F325750 ref.nr 16622 yacht-master stål med platina ring, stållänk oyster,cert-2004,box
Ring (trasig) 23K. 3,1gr, 3 Ringar (graverade, 2 trasiga), Armband x-länk 18K 17,8gr. Vikt 20,9g
Herrur Rado DiaStar ref.538.043.3. kronograf high-tech cheramic i box m. manualer snr:05755930
Herrur Rolex datejust R.nr: 15223 snr: E776467 jubileelänk stål/guld.Intyg Kaplans, (nagg glas) 1991