Avslutad | Pant – Tisdag 26 augusti 2008
Herrur, Baume & Mercier Capeland, automat datum safirglas, ca 21cm stål med stålarmband, certifikat box snr: 5253001
Herrur, Bvlgari stål automat safirglas datum ca 18cm med box samt extra länk (något repig på länk)
Herrur, Seiko quartz doublé repigt glas med läderarmband (ej funktionsgaranti) ca 21,5cm
Herrur, Bvlgari Solotempo datum quartz safirglas ca 20cm stål med läderarmband orginalspänne (små repor på boetten) boett nr:D99613
Herrur, Longines Evidenza automat safirglas datum stål med läderarmband orginalspänne med box och certifikat
Pantvaror Kamera
Kamera, Leica flex bruksskick (ingen funktionsgaranti), objektiv Leica super-angulon (bruksskick, ingen funktionsgaranti) 1:4/21
Pantvaror Kamera
Kamera, kompaktkamera Pentax Espio 738, 38-70mm med autofokus och redeye reduction.