241 - 260 av 1 151
1...121314...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 augusti 2008

Klubbad för

Halskedja, X-länk 18K 42cm 15,2g

Utrop: 2 400 kr

Herrur, Omega 18K i ur med gravyr läderarmband

Utrop: 2 200 kr

Herrur, Inex chronograph Plastarmband

Utrop: 575 kr

Damur, Enicar 18K i ur manuell med flexilänk

325 kr

Utrop: 350 kr

Herrur, Claude Valentini Millenium sports guldpläterad Chronograph i träbox

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Fickur, Nilax med doublékedja

375 kr

Utrop: 350 kr

Damur, Geneve 18K i ur och länk bruttovikt 42,3g

Utrop: 5 400 kr

Gitarr, Akustisk Yamaha något skadad stålsträngad i rött soft case

375 kr

Utrop: 425 kr

Förstärkare, Gitarrförstärkare Dean Markly K-50

950 kr

Utrop: 575 kr

Förstärkare, gitarrförstärkare Rebel K20G

250 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr, Falcon i mjukt fodral

700 kr

Utrop: 700 kr

Gitarr, Akustisk gitarr J&D (några mindre lackskador) i mjukt fodral

400 kr

Utrop: 450 kr

Saxofon, Tenorsaxofon Jupiter nyskick i väska

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Sony Ericsson K500i med laddare

450 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Sony Ericsson W880i med tillbehör i kartong minneskort saknas

1 200 kr

Utrop: 575 kr

Pantvaror Övrigt

Figurin, Rosenthal

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

Lampfot, signerad WMF sladd saknas

1 600 kr

Utrop: 250 kr

Damur, Certina quartz med stållänk

400 kr

Utrop: 175 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Jacob Jensen

550 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Övrigt

Lampetter, par lampetter mässing

175 kr

Utrop: 125 kr