Halskedja, X-länk 18K 42cm 15,2g
Utrop: 2 400 kr
Herrur, Omega 18K i ur med gravyr läderarmband
Utrop: 2 200 kr
Herrur, Inex chronograph Plastarmband
Utrop: 575 kr
Damur, Enicar 18K i ur manuell med flexilänk
Utrop: 350 kr
Herrur, Claude Valentini Millenium sports guldpläterad Chronograph i träbox
Utrop: 1 200 kr
Fickur, Nilax med doublékedja
Damur, Geneve 18K i ur och länk bruttovikt 42,3g
Utrop: 5 400 kr
Gitarr, Akustisk Yamaha något skadad stålsträngad i rött soft case
Utrop: 425 kr
Förstärkare, Gitarrförstärkare Dean Markly K-50
Förstärkare, gitarrförstärkare Rebel K20G
Utrop: 300 kr
Elgitarr, Falcon i mjukt fodral
Utrop: 700 kr
Gitarr, Akustisk gitarr J&D (några mindre lackskador) i mjukt fodral
Utrop: 450 kr
Saxofon, Tenorsaxofon Jupiter nyskick i väska
Utrop: 3 500 kr
Mobiltelefon, Sony Ericsson K500i med laddare
Mobiltelefon, Sony Ericsson W880i med tillbehör i kartong minneskort saknas
Figurin, Rosenthal
Lampfot, signerad WMF sladd saknas
Utrop: 250 kr
Damur, Certina quartz med stållänk
Utrop: 175 kr
Telefon, Jacob Jensen
Utrop: 75 kr
Lampetter, par lampetter mässing
Utrop: 125 kr
Tisdag 26 aug 2008
Förfallna panter / Svensk Pantbelåning AB