541 - 560 av 618
1...272829...31 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 augusti 2008

Klubbad för

Damur, Rolex Date, guld/stål, naggat glas Nr:807-7175

Utrop: 11 600 kr

Figurin, Hummel c:a 10cm "flicka med lamm", 50-tal

750 kr

Utrop: 250 kr

Ring, med stenar Ø20 1/2, 18K 10,4 g

Utrop: 1 600 kr

Skrot, 18K 2,4 g

Utrop: 350 kr

Hänge, med porslinplatta 18K 27,3 g

Utrop: 3 500 kr

Halskedja, 39cm, Hänge, 2 Par örhängen, 3 Ringar Ø15 1/4,15 3/4, 18K 36,6 g

Utrop: 5 000 kr

Armband, med plattor 18K 28,3 g

Utrop: 4 000 kr

Armband, defekt, Ring 18K 7,2 g

Utrop: 1 000 kr

Ring, 3 Hängen 14K 7,2 g

Utrop: 750 kr

Klackring, med stenar Ø18, 18K 7,7 g

Utrop: 1 300 kr

Klackring, med stenar Ø18 1/2, 1K 4,4 g

Utrop: 475 kr

Herrur, Certina New Art, manuellt verk, 18K i boett, graverad, repigt plastglas, länk ej guld

1 000 kr

Utrop: 950 kr

4 Halskedjor, Pansar 50cm, 18K 19,7 g

Utrop: 3 200 kr

Halskedja, 60cm, 18K 13,6 g

Utrop: 2 200 kr

Halskedja, 2-färgad 45cm, 18K 20,5 g

Utrop: 3 300 kr

Pusselring, Ø18 1/2, 18K 9,9 g

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring, Ø18 1/2, 18K 7,3 g

Utrop: 1 600 kr

Armbnad, med elefanter 20cm, 18K 16,5 g

Utrop: 2 700 kr

Armband, 21cm, 18K 8,2 g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, 56cm, Armband 20,5cm, Ring 18, 14K 31,0 g

Utrop: 3 200 kr