Avslutad | Pant – Tisdag 19 augusti 2008
Klubbad för
Ring, 18K Ø16¾ tricolor med princesslipad diamant ca 0,92ct + 16 briljantslipade diamanter ca 0,42ct totalt (några nagg), 9,3g
Herrur, Breitling J Class med Rolleuxlänk 17,5cm med gulddetaljer, modell D10067, nr 18085, repor på boett, i fodral