261 - 280 av 618
1...131415...31 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 augusti 2008

Klubbad för

Halskedja, 18K doserad Bismarck 45cm, 36,1g

Utrop: 5 900 kr

Armlänk, 18K X-länk bredd 2,5cm, längd 20,5cm, 53,5g

Utrop: 8 700 kr

Halskedja, 18K 68cm med Hänge 18K Krucifix, 85g

Utrop: 12 200 kr

Ring, 18K Ø16¾ tricolor med princesslipad diamant ca 0,92ct + 16 briljantslipade diamanter ca 0,42ct totalt (några nagg), 9,3g

Utrop: 11 600 kr

Herrur, Breitling J Class med Rolleuxlänk 17,5cm med gulddetaljer, modell D10067, nr 18085, repor på boett, i fodral

9 100 kr

Utrop: 5 800 kr

Armlänk, 18K Bismarck 19cm med 2 Berlocker 18K, 28,4g btto

Utrop: 3 300 kr

Armlänk, 18K Bismarck 18,5cm med 2 Berlocker 18K (pudel, dragspel), 10,4g

Utrop: 1 500 kr

Slät ring, 23K Ø17, gravyr, 3,4g

Utrop: 550 kr

Armlänk, 18K König 21cm, 83g

Utrop: 13 400 kr

Ring, 18K Ø19¾, vitguld med ca 50 små diamanter, 5,9g

Utrop: 2 300 kr

Ring, 18K Ø22 med 16 små vita stenar & blå sten, skenan något defekt, 13,8g

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, 18K 40cm, 7,3g

Utrop: 1 200 kr

Stenring, 18K Ø17½, 8,2g

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, 18K tvåfärgad 70cm, 72,3g

Utrop: 10 400 kr

Halskedja, 18K 62cm, trasig vid lås, lås ej guld, 10,3g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, 18K tvåfärgad 40cm, 10,1g

Utrop: 1 500 kr

Ringar, 3st 18K Bismarck Ø18¼, Klackring Ø20¼, defekta, Slät Ø15½ graverad, 5,5g

Utrop: 750 kr

Hängen, 2st 18K, ett buckligt, en ögla saknas, 13,1g

Utrop: 1 800 kr

Hänge, 18K Stenbocken, 3,3g

Utrop: 700 kr

Stenring, 18K Ø14¾, 2,2g

Utrop: 425 kr