181 - 200 av 504
1...91011...26 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 17 juli 2008

Klubbad för

1 Pärlcollier med 98 pärlor längd ca 90cm, lås 18K, vg med blå sten & dia ca totalt ca 0,06ct

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

1 Ring 18K, med diamanter ca totalt 0,35ct, (8/8-slipning) Stl: 17. Vikt 3,6g

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Brosch/hänge, 1 armband, 1 nål, 1 par örhängen med skruv, allt med granater / metall. Vikt 30,1g

1 500 kr

Utrop: 1 450 kr

1 Kedja 18K, Venezia, längd ca 42cm. Vikt 1,5g

225 kr

Utrop: 250 kr

Diverse guld, 18K. Vikt 11,7g

Utrop: 2 000 kr

1 Berlock 18K, "hjärta", med röd sten. Vikt 0,8g

100 kr

Utrop: 150 kr

1 Berlock 18K, med blå sten. Vikt 1,2g

300 kr

Utrop: 200 kr

1 Ring, 18K, vg/gg, med dia ca 4x0,08ct (princess), graverad, Stl: 16 3/4. Vikt 10,19g

Utrop: 2 600 kr

1 Par örhängen, 18K, "nyckelpigor". Vikt 0,4g

125 kr

Utrop: 50 kr

Diverse guld, 18K. Vikt 0,8g

125 kr

Utrop: 150 kr

Diverse guld, 18K. Vikt 17,6g

Utrop: 2 900 kr

1 Par knappar, 18K. Vikt 2,29g

450 kr

Utrop: 400 kr

1 Par Manschettknappar, 18K (smärre repor). Vikt 9,3g

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

1 Ring i silver , med blå stenar (nagg) & dia ca 0,35ct (gammal slipning), Stl: 17 1/2. Vikt 8,4g

Utrop: 1 450 kr

1 Ring 18K, design Efva Attling, Stl 20 1/2 (smärre repor), med etui. Vikt 8g

Utrop: 1 600 kr

1 Ring 18K, vg med blå stenar & diamanter ca 18x0,005ct, Stl: 18. Vikt 5,9g

Utrop: 1 300 kr

1 Pärlcollier, med metall/blå stenar, längd ca 74cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Diverse guld, 18K. Vikt 5,5g

Utrop: 950 kr

1 Ring 18K, med dia ca 8x0,005ct, Stl: 17. Vikt 2,8g

375 kr

Utrop: 475 kr

1 Ring 18K, Stl: 17 1/4. Vikt 3,9g

Utrop: 650 kr