141 - 160 av 269
1...789...14 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 6 december 1997

Klubbad för

CERTINA, Blue ribbon, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband.

Utrop: 1 200 kr

ROLEX, damur, 18K guld med länk 18K guld, manuell, 1940-tal, total vikt 49.3 g.

9 600 kr

Utrop: 10 500 kr

BREITLING, stål med guld detalj, quartz, läderband, ca. 1992, ask

7 200 kr

Utrop: 7 500 kr

CARTIER "21", damur, stål och förgylld, stål/förgylld band och 2 läderband med cartier lås, 4 länkar, quartz,ask

Utrop: 4 500 kr

CERTINA, damur, 18K guld, L= 17.5 cm, manuell

Utrop: 2 500 kr

OMEGA, 14K guld, art deco stil, med emalj siffror, manuell, går ej.

Utrop: 4 500 kr

IWC, herrur, 18K guld, med läderband, quartz

Utrop: 4 000 kr

CERTINA, herrur, 18K guld, läderband, manuell

Utrop: 2 000 kr

CERTINA, herrur, stål, DS läderband, automatisk

Utrop: 1 000 kr

Klockor Mido

MIDO, herrur, stål, ocean star, powerwind, automatisk, läderband

Utrop: 800 kr

Klockor Minerva

MINERVA, stål, military watch, VD 712, läderband, manuell

4 200 kr

Utrop: 4 000 kr

JUWEL, damur, silver manuell

500 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Väggur

VÄGGUR, träpendyl, tyskt urverk, lucka på baksidan saknas, nyckel.

Utrop: 1 500 kr

JAEGER LE COULTRE, stål, chronometer, datum, dag, 1970-tal, automatisk

4 200 kr

Utrop: 4 000 kr

CERTINA, herrur, 14K guld, blue ribbon, dag, läderband, 1960-tal, automatisk

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

CERTINA, herrur, 18K guld, 1960-tal, läderband, manuell

Utrop: 1 000 kr

DELBANA, herrur, chronograph, 18K guld, ring ej guld, läderband, manuell

Utrop: 2 500 kr

TISSOT, herrur, stål, seastar, dag, läderband, automatisk

Utrop: 900 kr

Klockor Hamilton

HAMILTON, herrur, doublé, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, ca 1960, metallänk ej original.

Utrop: 800 kr

OMEGA, stål, herrur, svart tavla, sekund visare, manuell

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr