81 - 100 av 269
1...456...14 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 6 december 1997

Klubbad för

CENTRAL, fickur, 14K guld med KEDJA, 18K.

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

FICKUR, 14K guld, buckla.

Utrop: 850 kr

Klockor Corum

CORUM, herrur, 18K guld, Admirals Cup, 1996, quarts, originalask och certifikat, extra länk.

HÄNGKLOCKA MED KEDJA, 14K fickur, 18K kedja

Utrop: 1 000 kr

OMEGA, damur, doublé, 18K urband

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

LONGINES herrur Conquest stål med guldarmband 18K

Utrop: 5 500 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, damur, doublé, amadeus 200, 9255, A09092

Utrop: 4 400 kr

ROLEX, herrur, Oyster perpetual, day-date, 18K guld, 18038, presidentlänk, certifiktat.

Utrop: 63 000 kr

OMEGA, damur, 18K vitguld med briljanter ca. 0.65 ct., L= 17 cm, manuell, ask

8 000 kr

Utrop: 9 000 kr

Klockor Tärnan

TÄRNAN, damur, 14K guld, armband 18K guld, manuell, 1960-tal.

Utrop: 1 700 kr

RYSK KLOCKA, herrur, 14K guld, rekrangulär, manuell, går ej.

Utrop: 550 kr

Klockor Bordsur

RESEUR 4 klockor

275 kr

Utrop: 300 kr

FICKUR SAVONETT, med KEDJA, 14K guld.

3 300 kr

Utrop: 3 100 kr

HERRKLOCKA 18K totalvikt 154g quartz

Utrop: 10 000 kr

ROLEX, oyster perpetual datejust, herrur, stål / guld, ca 1985.

Utrop: 18 500 kr

CERTINA, certidate, herrur, 14K guld med datum, läderband, manuell. repor i glaset.

500 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, 18K guld med svart läderarmband, manuell, 1940-tal.

Utrop: 30 000 kr

CARTIER, pascha, 18K guld med läderband, boettnr 1353-1 M 2127 90, refW30.07651 ca. 1995, quartz, ask

Utrop: 68 000 kr

JAEGER LE COULTRE herrur stål med väckning ca 1975

3 900 kr

Utrop: 3 500 kr

ROLEX, damur, 18K guld, L= 18.5 cm, manuell, intyg, lite sliten på baksidan

Utrop: 11 000 kr