761 - 775 av 775
1...373839 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 juni 2008

Klubbad för

Herrur, Must de Cartier Tank,Förgyllt silver, Quartzverk, med läderband, Refnr:6 81006

5 800 kr

Utrop: 2 300 kr

Damur, Raymond Weil Tango, quartzverk, stål/double,diamanter i index och krans,Manual, cert, från -06, Refnr:K 008614 i box

Utrop: 4 100 kr

Väggprydnad, Barometer, temperatur och klocka Oscar Alm kommandit bolag Malmö, ej nyckel

475 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, Ankar 14K 50cm lås defekt, 2g

225 kr

Utrop: 225 kr

Herrur, Omega Constellation, Pertual Calendar, quartzverk,stål/guld med stav,Refnr:59214101 i box, repig boett

Utrop: 8 300 kr

Damur, Omega Constellation, quartzverk,stål/guld med helstav, Refnr:59327504

6 100 kr

Utrop: 6 000 kr

Pantvaror Elektronik

Bärbar Dator, Sony Vaio modell nr. PCG-5G2M med nätanslutning, böcker och kvitto

4 200 kr

Utrop: 4 200 kr

Multimedia, 2 CD skivor med Nationalencyklopedin med användarhandbok

Utrop: 900 kr

Glas, 12 Champagneglas Orrefors Intermezzo

1 800 kr

Utrop: 1 100 kr

Glas, 12 Whiskeyglas Intermezzo Orrefors

1 700 kr

Utrop: 900 kr

Glas, 12 Snapsglas (1 med nagg) Intermezzo Orrefors

1 400 kr

Utrop: 700 kr

Glas, 2 Champagneglas Orrefors Celebration

475 kr

Utrop: 250 kr

Konstglas, Kosta Boda Sign M Backström

550 kr

Utrop: 475 kr

Figurin, Royal Copenhagen 3:e sort arbetande kvinna H=22cm

550 kr

Utrop: 600 kr

Figurin, Dahl Jensen dansande par 2:a sort defekt., lagningar , 37cm

500 kr

Utrop: 600 kr