Avslutad | Pant – Tisdag 17 juni 2008
Ring, graverad, med 5st Diamanter varav 4st ca 0,18ct/st, 1st ca 0,16ct 18K 6,2g Ø16, en Diamant med skadad facett
Herrur, Citizen Promaster Divers, quartz, stål, datum, mineralglas repigt, gummiarmband
Herrur, Patek Philippe, 18K boett, manuellt, liten sekundvisare, plastglas (repigt) läderband med 18K spänne, skada på urtavlan repor i glaset, Cal 10-200, Serie nr. 746847, Ref nr. 2598, Boett nr. 2611014, ca 1959.
Damur, DKNY, NY-3384, quartz, mineralglas repigt, stål, stållänk. Repor på boett och länk
Herrur, Zenith, 18K boett, quartz, graverad, Ref. 30.1740.116 SURF, länken ej guld
Damur, Lapponia, modell Coco, Design Björn Weckström, 18K, quartz, safirglas, integrerad länk 172 mm, etui
Herrur, Eterna, 14K i boett, graverad, safirglas, datum, quartz, läderband, ej funktionsgaranti
Herrur, Tissot, Quartz, stål, datum, safirglas, Chronograph,T362/462, viklås, T362/462, ej funktionsgaranti
Herrur, Breitling Premier, stål, manuell, plastglas, kronograf, ca 1955 - 58, snr 616407 / 788, repor på glas, skador på boett, länk ej original, ej funktionsgaranti
Herrur, Sektor Adventure, Kronograf, quartz, stål, mineralglas repigt, slitet läderband
Herrur, Emporio Armani AR-0231, mineralglas, quartz, stål, original läderband, hack i glas, box
Damur, Must de Cartier VLC, quartz, Silver/ Plaqué, Safirglas, defekt läderband, snr 081428 / 590004, ej funktionsgaranti