1041 - 1057 av 1 057
1...515253 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 juni 2008

Klubbad för

Elgitarr, Fender Stratocaster (Mexico) med gigbag, Nyskick

Utrop: 3 500 kr

Klarinett, Noblet Paris modell Classic med etui, bruksskick

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, Aria, Les Paul typ, Japan med hårt fodral, lackskador

Utrop: 3 200 kr

Gitarr, Landola modell C-215 med hårt fodral, repor, bruksskick

700 kr

Utrop: 500 kr

Klarinett, Buffet Crampton modell B10 med etui

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, Ibanez modell PF150, japan, lackskador, med hårt fodral, fodralet ngt skadat

Utrop: 4 200 kr

Elgitarr, Squier Strat by Fender, Kina, med gig bag

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, APS-kamera Yashica Samurai 4000ix 30-120mm i fodral med manual, ej funktionsgaranti

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, APS kamera Minolta Vectis S-1 med manual samt fodral och tillhörande skyddsram, ej funktionsgaranti

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, digitalkamera Canon Eos 350D med objektiv Canon 18-55mm 1:3.5-5.6 ,med kameraväska, ej funktionsgaranti

3 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalt kamerahus Canon eos 10D med batteripack samt dubbla batterier, Bruksskick, avskavd färg, ej funktionsgaranti

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalkamera Olympus Digital 600 6MP med laddare, USB-kabel, fodral,manual, kartong med 256MB XD minneskort

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Diktafon, Pearlcorder S830 för microkasetter med mjukt fodral

225 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Elektronik

Förstärkare, Hörlursförstärkare Musical Fidelity X-CanvasV3 med manual samt adapter i kartong

1 400 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Rovfågel formgiven av Lisa Larsson, Gustavsberg för WWF i en upplaga om 1500 exemplar. Höjd ca 19,5cm

2 000 kr

Utrop: 150 kr

Telefon, LM Ericssons Kobra telefon, gul, skador, ej funktionsgaranti

450 kr

Utrop: 100 kr

Telefon, LM Ericssons Kobra telefon, grön, skador, ej funktionsgaranti

425 kr

Utrop: 100 kr