Avslutad | Pant – Tisdag 10 juni 2008
Elgitarr, Ibanez modell PF150, japan, lackskador, med hårt fodral, fodralet ngt skadat
Pantvaror Kamera
Kamera, APS-kamera Yashica Samurai 4000ix 30-120mm i fodral med manual, ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, APS kamera Minolta Vectis S-1 med manual samt fodral och tillhörande skyddsram, ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, digitalkamera Canon Eos 350D med objektiv Canon 18-55mm 1:3.5-5.6 ,med kameraväska, ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalt kamerahus Canon eos 10D med batteripack samt dubbla batterier, Bruksskick, avskavd färg, ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalkamera Olympus Digital 600 6MP med laddare, USB-kabel, fodral,manual, kartong med 256MB XD minneskort
Pantvaror Elektronik
Förstärkare, Hörlursförstärkare Musical Fidelity X-CanvasV3 med manual samt adapter i kartong
Figurin, Rovfågel formgiven av Lisa Larsson, Gustavsberg för WWF i en upplaga om 1500 exemplar. Höjd ca 19,5cm