661 - 680 av 817
1...333435...41 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 maj 2008

Klubbad för

2 Ringar, Ø17 1/2, 19 1/4, 18K 18,0 g

Utrop: 2 500 kr

Halskedja, 48cm 18K 149,3 g

Ring, graverad Ø17 1/2, 2 Par örhängen, 2 ploppar saknas 18K 11,4 g

Utrop: 1 600 kr

Ring, Ø17 1/2, 2 Par örhängen, 1 Hänge 18K 5,3 g

Utrop: 1 100 kr

2 Ringar, 1 graverad 18K 3,4 g

Utrop: 475 kr

Armband, Ring defekta 21K 68,3 g

8 200 kr

Utrop: 9 500 kr

2 Armringar, 21K 44,8 g

Utrop: 7 300 kr

Halskedja, 60cm 14K 68,8 g

Utrop: 7 100 kr

1 Par örhängen, med diamanter 18K 4,7 g

Utrop: 1 200 kr

Ring, Ø21 1/2, 18K 11,0 g

Utrop: 1 800 kr

2 Halskedjor, Venezia 40cm, 17cm med ögla för förkortning, 40cm, Hänge, Ring Ø18, 18K 11,7 g

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Pansar 51cm 18K 59,1 g

Utrop: 9 600 kr

3 Ringar, graverade, Brosch defekt 18K 13,4 g

Utrop: 1 900 kr

Armband, X-länk 18,5cm 18K 24,0g

Utrop: 3 900 kr

Damur, Omega manuellt verk, 18K i boett med läderband, graverad

550 kr

Utrop: 350 kr

Tavla, Litografi Lennart Jirlow (konstnär i trädgård) 19/250, 59x40cm, liten nagg på ramen

3 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Tavla, Litografi Lennart Jirlow (parkmotiv) 202/280, 59x40cm

2 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Ljuslyktor, 3 ljuslyktor Blue wave för fyrklövern sign Lars Hellsten (1 ej signerad)

Utrop: 850 kr

Vas, Blue Wave sign Lars Hellsten , för fyrklövern

600 kr

Utrop: 700 kr

Skål, Blue Wave sign Lars Hellsten, för fyrklövern

Utrop: 700 kr