Avslutad | Pant – Tisdag 27 maj 2008
Klubbad för
2 Halskedjor, Venezia 40cm, 17cm med ögla för förkortning, 40cm, Hänge, Ring Ø18, 18K 11,7 g
Tavla, Litografi Lennart Jirlow (konstnär i trädgård) 19/250, 59x40cm, liten nagg på ramen
Ljuslyktor, 3 ljuslyktor Blue wave för fyrklövern sign Lars Hellsten (1 ej signerad)