Avslutad | Pant – Tisdag 27 maj 2008
Klubbad för
Pantvaror Elektronik
Kamera, hus Canon EOS 10D (digital) med batteripack BG-ED3, laddare, manual, 2 x 512MB Compact Flash, metallväska, videokabel (ej USB), Canon mjukvara CD.
Pantvaror Kamera
Kamera, Sony DSC-W50 digital 6mpix 1GB Memory Stick, med tillbehör i orginalkartong
Pantvaror Elektronik
Spelkonsol, Sony Playstation 2 med 2 handkontroller (1 org) minneskort (ej org) 8MB, strömadapter, kablar
Bordsur, i metall och målad porslin, skador & lagningar, glas saknas, rengöringsbehov, Urverk: Bing A Paris, ej funktionsgaranti! Höjd ca 33 cm bredd ca 45 cm