421 - 440 av 817
1...212223...41 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 maj 2008

Klubbad för

Herrur, Omega Seamaster stål Automat med läderarmband repigt plastglas

1 800 kr

Utrop: 475 kr

Fickur, Omega manuell med kedja 26cm Doublé

1 000 kr

Utrop: 125 kr

Saxofon, Yamaha JapanYAS-23 /056101 i väska

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Skål, Glasskål Kosta signerad Wärff Ø 12,5cm H: 4cm små skador på undersidan

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Gipsfigurin Gustavsberg "Pojken och strumpan" H:19cm B:19cm

550 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Glasvas Kosta Boda H:30cm (1 lila dekorationsdel sitter löst)

125 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, 18K Kejsarlänk 56cm 95,6g

Utrop: 15 600 kr

Ring, 18K med gravering Ø17 3,3g

Utrop: 475 kr

Ring, 18K slät Ø18 1/2 1,5g

Utrop: 325 kr

Armband, 18K X-länk 19cm 14g

Utrop: 2 300 kr

Armband, 18K Bismarck 19,5cm 10,4g

Utrop: 1 700 kr

Hänge, 18K med stenar 2,2g

Utrop: 475 kr

Ring, 18K defekt med sten 0,9g

Utrop: 125 kr

Pantvaror Glas, porslin

Skål, Rörstrand Olympia 69 höjd ca 2,5cm

75 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen, 1 par 18K 2,7g

Utrop: 550 kr

Örhängen, 18K ett par, 1,3 g

Utrop: 275 kr

Slät ring, 18K rödguld/vitguld Ø17½, 5,9g

Utrop: 850 kr

Fickur, 18K, defekt kronan lös

1 100 kr

Utrop: 350 kr

Armlänk, 18K X-länk 20cm, trasig vid lås, 12,2g

Utrop: 1 700 kr

Släta ringar, 18K 2 st med gravyr, 8,3g

Utrop: 1 200 kr