81 - 100 av 511
1...456...26 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 22 november 1997

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Rune Persson, olja, 38*46, ram skadad.

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Rune Persson, olja, 81*55.

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, vikt 23.3g.

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, J. Boström, olja, 30*56.

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 MEDALJ, vikt 16.0g.

Pantvaror Övrigt

1 TVÄRFLÖJT, i etui, Gemeinhardt.

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 VIDEOKAMERA, SONY, med tillbehör i väska.

Utrop: 2 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, John Arsenius, akvarell, 17*11.

Utrop: 2 000 kr

1 TAVLA, Gan, olja, 44*37, (utst. Riksförbund för Bildande Konst, Liljevalchs 1958, Borås Museum -79 Riksutställningar)

21 000 kr

Utrop: 25 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Isaac Grunewald, olja, 45*37.

40 000 kr

Utrop: 50 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 SILVERSKÅL, Borgila.

8 400 kr

Utrop: 5 500 kr

Pantvaror Övrigt

6 SILVERKALKAR, Polen ca 1920.

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, vikt 25.2g.

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, vikt 22.8g.

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 TALVA, Sven Lidberg, litografi.

650 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Sven Lidberg, litografi.

550 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 TUSCH TECKNING, Ernst Josefsson, 38*22.

Utrop: 12 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS, Nikon F-401X, med objektiv, Nikon 35-70AF, med askar.

Utrop: 2 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING, med äkta stenar ca 1.0ct, vikt 3.6g.

6 000 kr

Utrop: 8 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Knut Norman, olja, 38*46, skadad.