1 FICKUR, skadat.
Utrop: 300 kr
1 BRONSSKULPTUR, Knöppel, h. 21 l. 29.
Utrop: 10 000 kr
2 VITMETALLSTUPPAR.
Utrop: 700 kr
1 STEREO, Sonab P- 333R med fjärr, 1 PAR HÖGTALARE, Sonab DM- 11.
Utrop: 1 800 kr
1 RING med äkta stenar, 2 RINGAR, 1 HÄNGE med äkta stenar ca 0.04ct, 5 BERLOCKER, vikt 13.6g.
Utrop: 1 200 kr
1 CD- FREESTYLE, CDS PCD-7, med tillbehör .
Utrop: 500 kr
1 TELEFONSVARARE, Essenpe autosvar, med tillbehör.
Utrop: 400 kr
1 CD- SPELARE, Sony CDP- M 18.
Utrop: 1 100 kr
1 BONAD, Sign. A.N.
1 GITARR, Washburn, Auk. med etui.
Utrop: 2 500 kr
1 PAR MANSCHETTKNAPPAR, Silver.
Utrop: 75 kr
1 AUKUSTISK GITARR, Landola, med fodral.
1 DAMARMBANDSUR, Certina, 18K, vikt 36.7g.
Utrop: 3 800 kr
1 ARMBAND, vikt 36.6g.
Utrop: 3 000 kr
1 PAR ÖRKNAPPAR med äkta stenar ca 0.23ct
Utrop: 2 300 kr
3 RINGAR, vikt 10.3g.
Utrop: 800 kr
4 KNIVAR, 4 GAFFLAR, 4 SKEDAR.
5 LJUSSTAKAR, Skadat.
Utrop: 16 000 kr
1 ARMBANDSUR, Omega, 18K.
Utrop: 2 200 kr
1 ZORNETSNING, EKA.
Utrop: 3 500 kr
Lördag 22 nov 1997
Förfallna panter ABV
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm