701 - 705 av 705
1...343536 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 maj 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

Glasskål, Orrefors höjd ca135mm Ø ca140mm

550 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

Skål, signerad Ulrica, höjd ca 7cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Pendyl, förgylld med småskador, pendyl med nyckel medföljer,ej funktionsgaranti.

950 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

Ljusstakar, 1 par, i glas Kosta signerad Wärff höjd ca 22,5cm

400 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

Ljusstake, för 2 smala ljus, Gustavsberg design Lisa Larsson höjd ca 24cm

900 kr

Utrop: 600 kr