Glasskål, Orrefors höjd ca135mm Ø ca140mm
Utrop: 350 kr
Skål, signerad Ulrica, höjd ca 7cm
Utrop: 50 kr
Pendyl, förgylld med småskador, pendyl med nyckel medföljer,ej funktionsgaranti.
Utrop: 125 kr
Ljusstakar, 1 par, i glas Kosta signerad Wärff höjd ca 22,5cm
Utrop: 250 kr
Ljusstake, för 2 smala ljus, Gustavsberg design Lisa Larsson höjd ca 24cm
Utrop: 600 kr
Tisdag 6 maj 2008
Förfallna panter / Svensk Pantbelåning