1 - 20 av 279
123...14 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 12 april 2008

Klubbad för

4 Bordskedar i silver, Rosenholm

650 kr

Utrop: 450 kr

1 Kaffekanna, 1 Gräddkanna i nysilver

125 kr

Utrop: 150 kr

1 Etsning 31 x 23 (handkolorerad) sign. M. Ch 75/100 "God Will have pity on Jacob"

Utrop: 15 000 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 Ring 18k m dia tot ca 0,85 ct 16,5 mm. Vikt 7g

Utrop: 5 000 kr

1 Herrarmbandsur R Weil, Batteribyte

1 Herrarmbandsur R.Weil Tango , Batteribyte

1 Herrarmbandsur 18k Tissot Batteribyte , Gravyr

1 Armband 21k med stenar 18 cm.. Vikt 17,5g

1 Armband 18k med berl. 18 cm. Vikt 13,5g

1 Armband 18k 20 cm. pansar. Vikt 52,5g

Pantvaror Kamera

1 Videokamera Panasonic NV-GS11 # J4SA13394 med laddare

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halscollier 18k m. sten 40 cm.. Vikt 44g

Utrop: 6 000 kr

1 Halskedja 18k pansar 50 cm.. Vikt 12,2g

Utrop: 1 650 kr

1 Berlock 18k. Vikt 1,1g

175 kr

Utrop: 135 kr

1 Berlock 18k ( våg.). Vikt 2,1g

Utrop: 275 kr

1 Berlock 18k kors. Vikt 0,7g

125 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Elektronik

1 Bärbar Dator Compq Presario 1700 inkl. laddare 256 Ram

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Armband m berlocker 18k 18 cm.. Vikt 11g

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Ring 14k m. sten 17,5 mm. Vikt 7g

450 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Grovt guld

2 Delar av Örh 18k med stenar / sten saknas. Vikt 14,6g

Utrop: 1 900 kr