4 Bordskedar i silver, Rosenholm
Utrop: 450 kr
1 Kaffekanna, 1 Gräddkanna i nysilver
Utrop: 150 kr
1 Etsning 31 x 23 (handkolorerad) sign. M. Ch 75/100 "God Will have pity on Jacob"
Utrop: 15 000 kr
1 Ring 18k m dia tot ca 0,85 ct 16,5 mm. Vikt 7g
Utrop: 5 000 kr
1 Herrarmbandsur R Weil, Batteribyte
1 Herrarmbandsur R.Weil Tango , Batteribyte
1 Herrarmbandsur 18k Tissot Batteribyte , Gravyr
1 Armband 21k med stenar 18 cm.. Vikt 17,5g
1 Armband 18k med berl. 18 cm. Vikt 13,5g
1 Armband 18k 20 cm. pansar. Vikt 52,5g
1 Videokamera Panasonic NV-GS11 # J4SA13394 med laddare
Utrop: 1 000 kr
1 Halscollier 18k m. sten 40 cm.. Vikt 44g
Utrop: 6 000 kr
1 Halskedja 18k pansar 50 cm.. Vikt 12,2g
Utrop: 1 650 kr
1 Berlock 18k. Vikt 1,1g
Utrop: 135 kr
1 Berlock 18k ( våg.). Vikt 2,1g
Utrop: 275 kr
1 Berlock 18k kors. Vikt 0,7g
Utrop: 100 kr
1 Bärbar Dator Compq Presario 1700 inkl. laddare 256 Ram
Utrop: 1 900 kr
1 Armband m berlocker 18k 18 cm.. Vikt 11g
Utrop: 1 500 kr
1 Ring 14k m. sten 17,5 mm. Vikt 7g
Utrop: 600 kr
2 Delar av Örh 18k med stenar / sten saknas. Vikt 14,6g
Lördag 12 apr 2008
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm