Avslutad | Pant – Torsdag 24 april 2008
1 Damur Rolex Datejust, ref: 79163, snr: P981432, guld/stål, automatisk, datum, oysterlänk
Visa varaPantvaror Diverse musik
1 Akustisk gitarr Cataluna SGN-C81-PO, snr: 506301783, 1 sträng saknas, med fodral
1 Akustisk gitarr Yamaha FG-312, 12 strängad, nagg i övre sadeln, 1 sträng saknas, snr: 111181018
1 Akustisk gitarr Valencia, mod: CG30R, snr: 1203733, med fodral
1 Elgitarr Vester Stage Series, snr: E734712, repig, stötskador, äggmotiv, med etui
Pantvaror Kamera
1 Digitalkamera Pentax Optio WPi, 6,0MPix, vattentät, snr: 9437133, laddare, kablar
Pantvaror Kamera
1 Kamerahus Nikon F80, snr: 2415781, 1 Objektiv Tamron 28-105mm, 1:4-5,6, snr: 122950, manual, väska, ingen funktionsgaranti