1241 - 1260 av 1 279
1...626364 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 april 2008

Klubbad för

5 Armringar, skeva, 21K enligt densitetsvåg, 57,4g Ø 5,9cm

Utrop: 9 200 kr

2 Hängen, Hjärtan, 18K 0,9g

Utrop: 225 kr

Parti Guld, graverat och defekt, 18K 8,4g

Utrop: 1 200 kr

Parti Guld, defekta smycken 14K 39,2g

Utrop: 4 100 kr

Ring, med stenar, 14K 5,3g Ø 17 3/4

600 kr

Utrop: 550 kr

2 Ringar, med 3st Diamanter i varje, ca 0,01ct/st, 18K 4,2g Ø 16 3/4 och 17 1/4

Utrop: 950 kr

Hänge, med sten, 18K 0,6g

100 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, Kejsarlänk, 18K 62,6g 56cm

Utrop: 10 200 kr

Klackring, defekt skena, 18K 3,2g

Utrop: 450 kr

Klackring, defekt skena, 18K 6,8g

Utrop: 950 kr

Ströare, Sockerströare, i Silver med förgylld insida, år 1911 GAB, längd 20,5cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Fruktknivar, 12st i Silver, GAB år 1912, 17,8cm

1 600 kr

Utrop: 600 kr

Matskedar, 6st i Silver, GAB år 1912, 21,5cm

850 kr

Utrop: 350 kr

Matskedar, 6st i Silver, modell Svensk spetsig, gravyr, C.G.H 1924-26, repiga, skeva och med fläckar

325 kr

Utrop: 100 kr

Fickur, i Silver med nyckel, ankarur, plastglas. Skadad urtavla. Bakre boett lagad, bucklor. Kedja i gulmetall

225 kr

Utrop: 200 kr

Fickur, Omega, metal plaque, ankarur, 48mm

600 kr

Utrop: 475 kr

Herrur, Omega Seamaser Albatros, Chrono-quartz, cal 1611, stål, safirglas, datum, analog/digital, viklås, ca 1976, ej funktionsgaranti

6 500 kr

Utrop: 7 500 kr

Herrur, Longines 18K, med läderband, quartz, mineralglas, sliten krona, spänne ej guld, ej funktionsgaranti

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrrur, Certina DS Nautic, stål, mineralglas, chronograph, datum, viklås, extra länkbitar, ej funktionsgaranti

850 kr

Utrop: 550 kr

Herrur, Certina, stål, flexlänk, plastglas

Utrop: 600 kr