661 - 680 av 1 279
1...333435...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 april 2008

Klubbad för

Herrur, Seiko Perpetual Calendar Divers 200m i stål med stålarmband. Ej funktionsgaranti

800 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Citizen Automatic i stål med stålarmband

400 kr

Utrop: 450 kr

Herrur, Certina 18K med gravyr utan armband

1 100 kr

Utrop: 450 kr

Herrur, Seiko Quartz i metall med läderarmband

300 kr

Utrop: 350 kr

Damur, Certina 18K med gravyr manuell med X-länk 18K bruttovikt 25,3g

2 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Mynt

Mynt, 1 Mynt 21K 5 SEK 2,2g

700 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Mynt

Medalj, för nit och redlighet 23K 14g

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Damur, Certina 18K graverad med läderarmband (Batteribyte) ej funktionsgaranti

Utrop: 925 kr

Herrur, Facit Quartz, safirglas i stål med stålarmband (batteribyte) ej funktionsgaranti

Utrop: 250 kr

Damur, Exacta 14K med X-länk 18K Krona saknas går ej bruttovikt 17,1g

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Damur, Alpina 18K manuell bruttovikt 21,8g

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Damur, Tärnan 14K i ur med X-länk 18K bruttovikt 15g

Utrop: 1 600 kr

Fickur, Omega 18K (kedja ej guld)

2 000 kr

Utrop: 1 700 kr

Kaffeskedar, 10 kaffeskedar 10,5cm, 2 kaffeskedar 11,5cm i silver

300 kr

Utrop: 300 kr

Drinkpinnar, 9 drinkpinnar i silver, 1 drinkpinne i nysilver

350 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Handkanna, i mässing Skultuna Bruk höjd ca 18cm inkl. lock

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Snusdosor, 6 snusdosor i metall 1 i silver

425 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Måttsats, i mässing

475 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Bunke, i mässing Ø ca 26cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Pendyl, förgylld pendyl några skador i förgyllningen

1 800 kr

Utrop: 50 kr