681 - 700 av 706
1...343536 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 april 2008

Klubbad för

Armband, X-länk 18K 18,5cm 22,1g

Utrop: 3 500 kr

Parti guld, skadat 18K 6,8g

Utrop: 950 kr

Damur, Breitling J Class stål, guldring, safirglas, datum, quartz, läderarnband, Ref nr: D52064 Snr: 18308. Går ej, armband sliten

4 000 kr

Utrop: 4 600 kr

Damur, Vineta 18K, manuell, plastglas, läderarmband

Utrop: 1 100 kr

Parti guld, trasigt, skadat, 18K brv 63,7g

5 600 kr

Utrop: 5 200 kr

Synth, Nord Lead 2 Virtual Analog med nätkabel och soundcard i kartong, ej funktionsgaranti

4 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, Fender stratocaster mexico med gigbag, lackskador, saknar bakplatta, saknar svajarm.

3 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Elgitarr, Gibson LP Firebrand USA med hårt fodral, utbytta stämmskruvar, lackskador.

4 600 kr

Utrop: 4 500 kr

Gitarr, akustisk Woods modell W40, stålsträngad, med mjukt fodral

550 kr

Utrop: 700 kr

Gitarr, akustisk Landola SD-11, stålsträngad, lackskador, saknar del av logga på huvudet, med mjukt fodral

650 kr

Utrop: 700 kr

Gitarr akustisk Fender Korea modell cd-60sb stålsträngad med mjukt fodral

900 kr

Utrop: 700 kr

Gitarr, akustisk Ibanez Concord nr 750 stålsträngad,. Märkt med namn och nummer, med hårt fodral, Bruksskick

Utrop: 2 900 kr

Elbas, Yamaha modell RBX800A i hårt fodral, ngt glapp i kontakt

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Gitarr, akustisk Epiphone modell.EJ 200CE VS med hårt trasigt fodral, lackskador, ej funktionsgaranti, saknar batterilock

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Elbas, Epiphone modell Jack Casady, Korea med mjukt fodral, fodralet ngt för kort

3 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Gitarr, halvakustisk Epiphone ES 335 Super Nova ML , med mjukt fodral. saknar skruv till plektrumskydd samt knopp till mikrofon reglage

3 100 kr

Utrop: 3 300 kr

Elgitarr, Maison vt-470 i hårt fodral, lackskador, stötskada, saknar sträng

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Parti, ett par trasiga örhängen 18K 1g

125 kr

Utrop: 150 kr

Gitarr, akustisk Amada modell 465514 i tygfodral

450 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr, akustisk stålsträngad SX modell DK1K/NA med tygfodral

Utrop: 650 kr