541 - 560 av 721
1...272829...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 april 2008

Klubbad för

Parti guld, 18K 54,2 g

Pärlcollier, odlade saltvattenpärlor 47cm, 18K i lås

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, Köning 42cm, 18K 40,4 g

Utrop: 6 600 kr

Halskedja, Köning 57cm, 187K 203,1 g

Utrop: 33 000 kr

Armband, Köning 20cm, 18K 51,0 g

Utrop: 8 300 kr

Kors, 4X8cm inkl.öglan 18K 41,8 g

Utrop: 7 100 kr

Kors, 3X5cm inkl.öglan 18K 14,7 g

Utrop: 3 100 kr

Pantvaror Elektronik

Förstärkare, Krell KAV400xi med fjärrkontroll och kvitto, (Demo ex 24000kr)

10 200 kr

Utrop: 9 200 kr

Vas, Blå tulpanvas Kosta design Vicke Lindstrand, ej signerad 25cm

Utrop: 850 kr

Parti guld, vissa defekter 21K 48,1 g

Utrop: 7 800 kr

3 Armringar, 21K 65,1 g

Utrop: 10 600 kr

2 Armringar, Hänge, 1 Par örhängen 21K 31,3 g

Utrop: 5 100 kr

Damur, Carib manuellt verk, 14K i boett och länk, defekt länk brv 14,2 g

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja, 52cm, Hänge 18K 16,2 g

Utrop: 2 700 kr

Armband, Cordel 18 1/2 cm 14K 5,0 g

425 kr

Utrop: 450 kr

Ring, Ø18 1/2, 18K 5,0 g

Utrop: 1 100 kr

2 Ringar, graverade 21K 10,2 g

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Damur, Tissot stål/förgylld, quartzverk, datum, safirglas med länk, batteribyte

400 kr

Utrop: 250 kr

Armband, slitet 18K 17,5 g

Utrop: 2 400 kr

Skål, Orrefors H=7,5cm Ø12cm

150 kr

Utrop: 75 kr