Avslutad | Pant – Torsdag 27 mars 2008
Klubbad för
Pantvaror Övrigt
1 Tavla akvarell "Medan stjärnorna såg på såg vi på stjärnorna", signerad MED, 13,5x9cm, oramad
Pantvaror Övrigt
1 Kruka Gustavsberg, H. ca 11cm, diameter ca 11cm, spricka i glasyren invändigt, stenmassa