781 - 798 av 798
1...383940 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 27 mars 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Ljusstake Skultuna, No 64 A, mässing och marmorimitation, h. ca 27cm

750 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bordsur Junghans

450 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 X-box Crystal, snr: 118757643705, 2 Handkontroller, ena ej orginal, kablar

600 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spel till x-box, "Tony Hawk´s American Wasteland"

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spel till x-box, "SSX Tricky"

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spel till x-box, "Medal of Honor Rising Sun"

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spel till x-box, "Metal Gear Solid 2"

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Väggljusstake i mässing

300 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla akvarell "Medan stjärnorna såg på såg vi på stjärnorna", signerad MED, 13,5x9cm, oramad

600 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål Orrefors, H. ca 9cm, kartong

175 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Häst, H. ca 20cm, gjutjärn

650 kr

Utrop: 50 kr

1 Väggur Atlantic, stötskador, nyckel

Pantvaror Övrigt

6 Glögglas med tomtar

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Mormorsskål, H. ca 23cm, diameter 25,5cm

600 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas, H. ca 21cm

275 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kruka Gustavsberg, H. ca 11cm, diameter ca 11cm, spricka i glasyren invändigt, stenmassa

275 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kruka Gustavsberg, H. ca 14cm, diameter ca 15cm, stenmassa

450 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kruka Gustavsberg med öron, H. ca 11cm, diameter ca 15cm

325 kr

Utrop: 50 kr