Avslutad | Pant – Tisdag 25 mars 2008
Klubbad för
Silver, 1 Kaffekanna 17cm, Gräddkanna 8cm, Sockerskål 6cm, Fat 21x12cm (Fat stämplad K9)
Bestick, 2st Matgafflar 18cm, 2st Matskedar 18cm, modell Hippenda, Nysilver, nya i förpackning
Herrur, Diesel DZ-4076, quartz, stål, mineralglas, datum, viklås, extra länkbit, i box, manual
Fickur, dubbel boett, 14K, innerboett ej guld, bruttovikt: 91,0g, skadad urtavla, gravyr, bucklor