1121 - 1140 av 1 184
1...565758...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 mars 2008

Klubbad för

Halskedja, Cordel 18K defekt 8,1g

Utrop: 1 100 kr

2 Ringar, 18K med stenar Ø17 1 /4, 17 1/2 4,4g

Utrop: 750 kr

2 Ringar, 14K defekta och graverade 7,7g

Utrop: 850 kr

Hänge, 1 Par örhängen 18K 1,4g

225 kr

Utrop: 275 kr

Skedar, 11st Kaffeskedar Silver Modell: Madeleine 11,5cm

800 kr

Utrop: 425 kr

Dessert, 8st Dessertgafflar Silver Modell: Carl Philip 14cm

1 100 kr

Utrop: 300 kr

Silver, 1 Kaffekanna 17cm, Gräddkanna 8cm, Sockerskål 6cm, Fat 21x12cm (Fat stämplad K9)

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Bestick, 6 Matknivar 22cm och 6 Matgafflar 18cm Silver

1 900 kr

Utrop: 700 kr

Skedar, Dessertskedar Silver 14,5cm

425 kr

Utrop: 350 kr

Skedar, 6 Matskedar 18,5cm Silver

750 kr

Utrop: 425 kr

Knivar, 6 Matknivar 22cm Silver

750 kr

Utrop: 425 kr

Gafflar, 6 Gafflar 15cm Silver

750 kr

Utrop: 350 kr

Skedar, 12st Efterrättssked i Silver, modell Olga, 16cm, nya i förpackning

4 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Skedar, 6st Bordsskedar i Silver, modell Svensk, 18cm, nya i förpackning

1 500 kr

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar, 12st i Silver, modell Herrgård, 12cm

550 kr

Utrop: 350 kr

Gafflar, 2st Bakelsegafflar i Silver, modell Carl Philip, 14cm, nya i förpackning

300 kr

Utrop: 75 kr

Bestick, 2st Matgafflar 18cm, 2st Matskedar 18cm, modell Hippenda, Nysilver, nya i förpackning

25 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Diesel DZ-4076, quartz, stål, mineralglas, datum, viklås, extra länkbit, i box, manual

850 kr

Utrop: 650 kr

Fickur, dubbel boett, 14K, innerboett ej guld, bruttovikt: 91,0g, skadad urtavla, gravyr, bucklor

2 000 kr

Utrop: 600 kr

Damur, IWC, 18K boett med läderband, plastglas, manuell, repor i glas, spänne ej guld

3 100 kr

Utrop: 1 200 kr