881 - 900 av 1 109
1...444546...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 februari 2008

Klubbad för

Ring, med 2st Diamanter ca 0,01ct/st, 18K 2,1g Ø 16 3/4

Utrop: 475 kr

Parti Guld, defekt och udda, 14K 16,2g innehåller stenar

Utrop: 1 800 kr

Armband, tvåfärgat, 14K 60,4g 25cm 24,5cm

Utrop: 6 400 kr

Parti Guld, defekt och udda, 18K 17,8g innehåller stenar

Utrop: 2 400 kr

Ring, med sten, 18K 5,1g Ø 18

Utrop: 1 100 kr

Ring, vitguld, graverad, 18K enligt densitetsvåg, 11,5g Ø 18 3/4

Utrop: 1 700 kr

Ring, med 1 st Diamant, ca 0,40ct, 18K 3,2g, Ø 17 1/2, gradering enligt gravyr TW Si

4 500 kr

Utrop: 5 200 kr

Ring, med stenar (en defekt) 18K 2,1g Ø 17

250 kr

Utrop: 300 kr

Örhängen, 1 par, 18K 0,7g

Utrop: 150 kr

Brosch, med 3st Pärlor Ø 6,3mm, 18K 4,4g bucklor

Utrop: 600 kr

Armband, flätat, 18K 5,5g 18cm

Utrop: 950 kr

2 Ringar, med sten/stenar, 18K 4,2g Ø 16 3/4 och 17

Utrop: 900 kr

Halskedja, Pansar, 18K 6,1g 45cm ihåliga länkar

Utrop: 1 000 kr

Armband, med stenar, 14K 4,7g 16,5cm sex stenar saknas

Utrop: 475 kr

Ring, med sten, 14K 2,3g Ø 15 3/4

Utrop: 475 kr

Halskedja, Ankar, 21K enligt densitetsvåg, 85,6g 51cm

Utrop: 13 800 kr

Ring, tvåfärgad, 18K 3,4g Ø 16 3/4

Utrop: 700 kr

Örhängen, 1 par, 18K 0,6g

175 kr

Utrop: 125 kr

Armband, tvåfärgat, 14K 4,1g 19cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Halskedja, halvstel med vikskador, 18K 2,3g 40cm

Utrop: 325 kr