341 - 360 av 984
1...171819...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 februari 2008

Klubbad för

Ring, med blå sten Ø 16 1/4 18K 1,6g

550 kr

Utrop: 325 kr

Hängen, 2 Hänge varav 1 med 3 små diamanter 18K 3,0g

550 kr

Utrop: 650 kr

Hänge, Panter med gröna stenar och 10 små diamanter 18K 19,5g

3 500 kr

Utrop: 4 100 kr

Armband, Pansar 20cm Slät ring (graverad) Ø 16 3/4 14K 19,1g

Utrop: 2 000 kr

Örhängen, 2 Par örhängen lägst 18K 10,4g

Utrop: 2 100 kr

Örhängen, 2 Par örhängen med pärlor 18K vikt 4,1g

1 700 kr

Utrop: 850 kr

Ring, med diamant ca 0,30ct 18K vikt 2,1g

2 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Ringar, 2 Ringar Ø 14 1/2 / st 18K 16,0g

Utrop: 2 500 kr

Armband, X-länk 18cm 18K 44,6g

Utrop: 6 700 kr

Halskedja, typ av Kejsarlänk 50,5cm 18K 48,5g

Utrop: 7 900 kr

Örhängen, ett par ringar 18K (små repor) 6,3g

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja, Pansar 52cm 18K (ihålig) repor på låset, 15,0g

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Örringar, ett par ihåliga, (yttermått Ø ca 3,5cm) 18K 4,2g

Utrop: 850 kr

Halscollier, Bismarck med integrerade hängen, 42cm 18K 4,5g små skador

550 kr

Utrop: 550 kr

Parti guld, skador 18K 6,9g

Utrop: 950 kr

Hänge, Kaffeböna, 18K 0,7g

125 kr

Utrop: 125 kr

Armband, tvåfärgat, skador, 14K 22cm 14,6g

Utrop: 1 500 kr

Parti guld, 14K 12,6g skador

Utrop: 1 300 kr

Armband, med berlocker 18,5cm lägst 18K (låset 14K) små skador 14,9g

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring, med vita stenar (1 st saknas) Ø 18 18K 9,5g

Utrop: 1 400 kr