41 - 60 av 179
1234...9 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 1 november 1997

Klubbad för

STOP-WATCH, stål, ur med stopp- funktion.

600 kr

Utrop: 650 kr

Klockor Bulova

BULOVA ACCUTRON, herrur, stål med läderband.

500 kr

Utrop: 500 kr

FICKUR 18K savonette gravyr på mellanboett nyrenoverad

Utrop: 3 300 kr

ROLEX Oyster perpetual stål armband defekt ca 1970

12 600 kr

Utrop: 9 000 kr

ROLEX, Daytona, Ref nr. 16528, kronograf, herrur, 18K guld, automatisk, safirglas, Oysterlänk, ca 1995.

Utrop: 98 000 kr

FICKUR, 14K guld, savonett, 54 mm, Systeme Glashytte.

Utrop: 4 200 kr

FICKUR 14K fungerar, glas defekt

Utrop: 1 200 kr

JAEGER LE COULTRE herrur stål med väckning ca 1975

Utrop: 4 000 kr

CARTIER, santos, stål/guld, 1566, BB089911, quartz, 1996, ask, certif.

Utrop: 14 000 kr

Klockor Bordsur

EUREKA mässing bordsur med månfas balanshjul

3 500 kr

Utrop: 4 300 kr

Klockor Bordsur

BORDSUR mässing årsur ca 1910

Utrop: 2 500 kr

CERTINA, DS-3, herrur, automatisk, datum, blå urtavla. 1970-tal.

300 kr

Utrop: 350 kr

TIARA, Aqua-guard 660, herrur, automatisk, datum, repor glas. ca 1980.

300 kr

Utrop: 350 kr

ROLEX, Oyster Perpetual, Ref nr. 67180, damur, stål/guld, ca 1975.

Utrop: 8 000 kr

4 FICKUR, bl.a Waltham.

1 100 kr

Utrop: 700 kr

CERTINA NEW ART, herrur, 18K guld med länk 18K, automatisk, datum, 1970, går däligt, total vikt 72 g.

Utrop: 3 900 kr

TIDTAGARUR stål

Utrop: 500 kr

Klockor Elgin

FICKUR silver Elgin nyckeldragare klockkedja silver handgjord

800 kr

Utrop: 700 kr

Klocktillbehör Övriga klockor

KLOCKARMBAND, 18K guld x-länk med stav, L=14.5 cm, vikt 11.9 g

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Klockor Movado

MOVADO, herrur, 14K guld, manuell länk metall, gravyr, 1960-tal.

Utrop: 1 400 kr