361 - 380 av 796
1...181920...40 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 februari 2008

Klubbad för

Herrur, Breitling Pluton professional quartz stål A51038 13209

4 300 kr

Utrop: 3 500 kr

Herrur, Baume & Mercier Geneve quartz skadad urtavla repigt plastglas sliten länk stål 689600 4185

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Citizen med stållänk manuell repigt plastglas Ø17cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Herrur, Certina Automatic blue ribbon repigt plastglas med läderband 5801 107 5297506

550 kr

Utrop: 350 kr

Damur, Seiko 21 Jewels automatic stål läderarmband 891603

300 kr

Utrop: 350 kr

Damur, Omega Geneve manuell stål läderband

750 kr

Utrop: 550 kr

Damur, Omega 18K med armband X-länk 18K ur funktion

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Omega Seamaster stål manuell saknar band repigt plastglas

950 kr

Utrop: 550 kr

Herrur, Marc Ecko quartz chronograph med länk i stål 20cm

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Herrur, Tag Heuer Link Professional quartz srn: WT1112/UB7455 med länk i stål 18cm

Utrop: 6 900 kr

Armband, 18K Bismarck 19cm 41,8g

Utrop: 6 700 kr

Herrur, Rolex Submariner stål/guld med oysterlänk stål/guld 17cm med kopia på värderingsintyg och box

32 000 kr

Utrop: 37 000 kr

Elbas, J&D by Jack and Danny brothers små skador på kroppen

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Nokia 5140 med laddare

500 kr

Utrop: 75 kr

Bordsur, med pendyl (glas och nyckel saknas)

2 300 kr

Utrop: 800 kr

Kandelabrar, 1 Par i mässing L.J (ngt defekta)

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Glas, 10 Champagneglas Helena Gunnar Cyrén Orrefors (1 med nagg )

1 400 kr

Utrop: 300 kr

Ljusstake, Göbel med tre änglar

475 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, Göbel "Adventsbåge"

425 kr

Utrop: 50 kr

Porslinsfigur, Göbel Ängel ca 35cm

1 000 kr

Utrop: 50 kr