221 - 240 av 284
1...111213...15 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 20 oktober 2007

Klubbad för

1 Oljemålning sign E Cullberg ( 62+81 )

4 100 kr

Utrop: 5 000 kr

1 Halskedja 18k 70 cm.. Vikt 16,3g

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

1 Hänge ( Kors ) 18k. Vikt 1,8g

175 kr

Utrop: 200 kr

1 Silverdosa / sliten/ skd/ gravyr

500 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Mynt

1 Plåtmynt 2 daler 1700-tal

2 500 kr

Utrop: 3 500 kr

1 Silvermedalj Sveriges Regenter i schatull

2 700 kr

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Mynt

22 st Amerikanska minnesmynt 28 Svenska minnesmedaljer i schatuller

2 900 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Armband ca: 21K /skd/ m dia (tot ca: 0,50 ct, stenar sakn.) 22 cm. Vikt 45,4g

Utrop: 6 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Keramikfigur "Gunnar Sträng" Lisa L h 15

400 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Keramikfigur "Lejon" h 5 cm Lisa L

225 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 keramikfigur "Lejon" h 13 Lisa L

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Ljusstake /nagg/ 1 Skål, Rosa Ljung

Utrop: 150 kr

1 Kopparkittel

125 kr

Utrop: 200 kr

1 Halskedja 18K, figaro 70 cm. Vikt 44,8g

Utrop: 5 000 kr

1 Armband 18K /DEF/. Vikt 25g

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

1 Herrarmbandsur Raymond Weil (ngt sliten/ #5514-2

1 700 kr

Utrop: 600 kr

1 Fickur 14K Tissot /1 visare av/

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halsband 18K dos bism 47 cm. Vikt 6,9g

650 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

2 Caméörhängen 18K. Vikt 2,2g

350 kr

Utrop: 300 kr

2 Manschettknappar 18K. Vikt 5,7g

700 kr

Utrop: 700 kr