Avslutad | Pant – Tisdag 20 november 2007
Klubbad för
Bägare, 2st Silverbägare, förgylld insida, höjd 4,5cm Ø 36/42mm vikt 48,8g, gravyr i botten, några bucklor
Herrur, Seiko, Perpetual Calendar, stål, quartz, mineralglas, viklås, repor på länk