801 - 820 av 833
1...404142 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 november 2007

Klubbad för

Armband, Bismarck, defekt, 18K 7,7g

Utrop: 950 kr

Parti Guld, graverat och defekt, 18K 8,2g

Utrop: 1 000 kr

Parti Guld, defekta smycken, 18K 7,5g

Utrop: 950 kr

Armband, Ankar med ihåliga länkar, 18K 17,2g 20,5cm, med säkerhetskedja

Utrop: 2 100 kr

Armband, Bismarck, 18K 3,0g 19cm, några defekta länkar

325 kr

Utrop: 350 kr

Parti Guld, en bit Guld, 18K 8,8g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring, graverad, 14K 3,0g Ø 19 1/4

Utrop: 275 kr

Ring, graverad, 18K 3,9g Ø 19

Utrop: 475 kr

Ring, graverad, 18K 5,3g Ø 20 3/4

Utrop: 650 kr

Colliér, halvstel, trefärgad, 18K 57,3g 46cm

Utrop: 8 000 kr

Bägare, 2st Silverbägare, förgylld insida, höjd 4,5cm Ø 36/42mm vikt 48,8g, gravyr i botten, några bucklor

175 kr

Utrop: 300 kr

Muggar, 2st Punschmuggar, hamrade, Ceson 1980 och 1983, H 4cm Ø 6,5cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Muggar, 3st Punschmuggar, hamrade, K&EC 1966-67, H 4,0cm Ø 6,5cm, en fot skev

300 kr

Utrop: 450 kr

Muggar, 3st Punschmuggar, hamrade, GAB 1968-71, H 3,5cm Ø 6,5cm, en fot skev

325 kr

Utrop: 450 kr

Askfat, 3st i Silver, GEWE 1964-71 Ø 6cm

150 kr

Utrop: 300 kr

Skedar, 2st Kaffeskedar, modell Svenska floran, 9,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Pillerdosa, i Silver, 1877, H 2,7cm Ø 3,0cm, bucklor

325 kr

Utrop: 400 kr

Herrur, Seiko, Perpetual Calendar, stål, quartz, mineralglas, viklås, repor på länk

500 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Seiko Kinetic, automat, stål, hardlex, viklås, ej funktionsgaranti

400 kr

Utrop: 200 kr

Herrur, Rolex, Oyster Perpetual, Datejust guld/stål, automat, chronometer, plastglas, Certifikat, box, referens 16013 serie 5326698, 8st extra länkbitar, inköpsdatum 1978.01.09, viklås, jubileelänk sliten

13 400 kr

Utrop: 15 000 kr