681 - 700 av 833
1...343536...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 november 2007

Klubbad för

Ring, trefärgad med Diamanter, 1st ca 0,12ct 8st ca 0,03ct/st, 18K 6,5g Ø 16 3/4

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

3 Hängen, 18K 6,2g

Utrop: 1 100 kr

Örhängen, 1 par, 18K 3,1g

Utrop: 550 kr

Ring, Trinity, 18K 3,3g Ø 16

500 kr

Utrop: 600 kr

Armband, Pansar, med 8 Berlocker, 18K 18,7g 19,5cm

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Armband, X-länk, med 1 Berlock, 18K 10,8g 18,5cm

Utrop: 1 400 kr

Armband, 18K 14,9g 20,5cm, bucklor, ihåliga länkar

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Singapore, 22K 4,9g 50cm

600 kr

Utrop: 700 kr

Armband, med stenar, varav en saknas, 18K 31,6g 20cm

3 300 kr

Utrop: 3 800 kr

Ring, med stenar, 18K 8,7g Ø 19 1/4

Utrop: 1 500 kr

Ring, slät, graverad, 18K 6,5g Ø 19 3/4

Utrop: 850 kr

Halskedja, Pansar, vikskador, 18K 1,2g 38cm

Utrop: 150 kr

Hänge, Hjärta, repigt, 18K 3,9g

Utrop: 475 kr

Vristlänk, med 16st Berlocker, 21K 17,5g 27,5cm

Utrop: 2 500 kr

3 Ringar, Släta, graverade, 18K 12,1g Ø 16 1/2 och 20 3/4

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, Venezia, 18K 3,1g 39,5cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Klackring, med Diamant ca 0,01ct, 18K 3,5g Ø 20, skenan skev

Utrop: 450 kr

Armband, X-länk med stav, 18K 61,1g 20cm, en låsåtta saknas

Utrop: 7 400 kr

Armband, Bismarck, med 8st Berlocker samt en tom ögla, 18K 19,6g 20cm, någon defekt länk

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Ring, med blå sten och 8st Diamanter ca 0,03ct/st 18K 2,9g Ø 17 1/2

550 kr

Utrop: 600 kr