481 - 500 av 833
1...242526...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 november 2007

Klubbad för

Smyckeset, tvåfärgat med stenar, 1 Colliér 44,5cm, 1 Armband 20cm, 1 par Örhängen, 38,4g, små skador

Utrop: 4 600 kr

Armband, tvåfärgat, med stenar, 18K 9,9g 18cm

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Örhängen, 1 par med stenar, 18K 3,5g

650 kr

Utrop: 600 kr

Ring, med stenar och 3st Diamanter ca 0,04ct/st 2,2g 18K Ø16 3/4

650 kr

Utrop: 450 kr

3 Ringar, med stenar, 18K 9,3g Ø16 1/4, 17 1/2 och 18, svagt skeva skenor, liten defekt på skena

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti Guld, defekta och udda smycken, 18K 7,4g

Utrop: 950 kr

Halskedja, Singapore, 1 Hänge, 18K 4,3g 40cm

Utrop: 600 kr

Halssmycke, X-länk med Hjärta, 18K 5,6g 42cm

650 kr

Utrop: 750 kr

Parti Guld, defekt, udda och graverat, 18K 5,4g

Utrop: 650 kr

Ring, vitguld, med Diamant ca 0,01ct, 18K 1,0g Ø16 3/4, skenan svagt skev

150 kr

Utrop: 175 kr

2 Ringar, med en sten i varje, 18K 4,2g Ø17 och 17 3/4, skenorna svagt skeva

650 kr

Utrop: 750 kr

Armband, 18K 23,1g 18cm

Utrop: 3 300 kr

Parti Guld, defekt och graverade smycken, 18K 36,3g, innehåller stenar och små Diamanter

Utrop: 4 400 kr

Ring, med 5st små Diamanter, 18K 1,4g Ø16 3/4

400 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja, Ankar, 18K enligt densitetsvåg, 162,1g 58,5cm

17 200 kr

Utrop: 19 700 kr

Örhängen, 2 par, 21K 20,9g

Utrop: 2 900 kr

Armband, med 5st Berlocker, 21K 15,9g 20cm

Utrop: 2 200 kr

Ring, med ställbar skena Ø ca16 - 20, 1 Hänge, 21K 13,0g

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, 21K 38,9g 60,5cm

Utrop: 5 500 kr

Hänge, Klot med några bucklor och repor, 18K 4,7g Ø 18mm

Utrop: 600 kr