841 - 854 av 854
1...414243 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 22 november 2007

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Kristallplafond

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

2 Ljustakar kristall, Orrefors

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skulptur med ljushållare, kosta boda, Bertil Vallien, graverad: Vittra Utbildning, nr: 7174014, kartong

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Espressobryggare Alessi "inox 18/10, Italy", oanvänd, kartong

850 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

7 Skålar med lock (ett lock naggat), 1 ljustake, porslin

600 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Litografi, Bert-Håge Häverö, "skärgårdsmotiv, nr: 75/450, H: 41cm, B: 54cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Brännvinsflaska glas, fiskemotiv, knopp saknas

550 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kruka Rörstrand, drejagruppen 1973, H:13cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fat Gustavsberg, bågskytt, diam: 17,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fat, Gustavsberg, "Julen 1977", diam: 21,5cm, kartong

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 Småflaskor, japanska, H: 7cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Väggpendyl, Bennet & Pottier, 1 nyckel, ingen funtionsgaranti

550 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Mynt

1 Cykel Trek Y11 OCLV 20", 24 vxl XT Shimano. gaffel Rock Shox Indy SL, manualer

Utrop: 6 700 kr

OMEGA, Suverän, Cal 30 T2 PC, Serie nr. 10416490, Ref nr. 2400-5, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, originalspänne, ca 1945.