601 - 620 av 712
1...303132...36 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 oktober 2007

Klubbad för

2 Ringar, släta, graverade, 18K 5,0g Ø 17

550 kr

Utrop: 650 kr

Ring, 14K 5,9g Ø 19 1/4, skenan skev

475 kr

Utrop: 550 kr

Armring, med stenar, defekt, 14K 9,9g

Utrop: 900 kr

Ring, med stenar, 18K 7,0g Ø 19, graverad

Utrop: 850 kr

Hänge, Kors, defekt, 18K 0,7g

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Pansar, 18K 3,3g 42cm

400 kr

Utrop: 475 kr

Halskedja, Venezia, 14K 3,3g 45cm, låsögla defekt

Utrop: 300 kr

Hänge, båtratt, 18K 0,9g

175 kr

Utrop: 150 kr

Parti Guld, länkbitar, 18K 0,7g

75 kr

Utrop: 100 kr

Ring, med Pärla Ø 6,9mm, 18K 3,1g Ø 17 3/4

Utrop: 550 kr

Hänge, Lejonets stjärntecken, 14K 1,8g Ø 14mm

150 kr

Utrop: 150 kr

2 Halskedjor, Pansar, 18K 4,2g 45,5 och 40,5cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring, och 1 Hänge, 18K 1,9g, ringen svagt skev, Ø 16

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge, med stenar, 18K 2,6g

Utrop: 475 kr

Armband, defekt, 18K 16,3g

Utrop: 2 000 kr

Ring, tvåfärgad, med 5st Diamanter ca 0,01ct/st 18K 3,0g Ø 16, graverad, repig skena

Utrop: 375 kr

Myntlikt, 2st myntliknande föremål, 18K 5,2g Ø 18 och 13mm, skador på kanterna

550 kr

Utrop: 650 kr

Herrur, Svalan, 18K i boett och länk 19 - 19,5cm, graverat, manuellt, plexiglas krackelerat, bruttovikt 61,9g

5 600 kr

Utrop: 5 200 kr

Halskedja, halvstel 18K 6,1g 45cm

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring, tvåfärgad, med 3st Diamanter ca 0,02ct/st, 18K 6,1g Ø 17 1/4, skenan svagt skev

900 kr

Utrop: 1 100 kr