361 - 380 av 712
1...181920...36 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 oktober 2007

Klubbad för

Creoler, 1 par, 18K 5,2g Ø 2,7cm, några små bucklor

Utrop: 650 kr

Örhängen, 1 par, 18K 2,2g

Utrop: 375 kr

Örhängen, 1 par, 18K 5,0g

Utrop: 900 kr

2 Ringar, 18K 8,4g, graverade, Ø 20 och 17 3/4

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring, tvåfärgad, med grön sten, 18K 4,9g Ø ca16 1/2, skenan skev

800 kr

Utrop: 600 kr

Ring, 18K 4,6g Ø 15 1/2

Utrop: 850 kr

Armband, X-länk med stav, 18K 11,6g 18,5cm

Utrop: 1 700 kr

Armband, Bismarck, defekt, med 7st Berlocker varav en med sten, några defekta, 18K 12,4g 18,5cm

Utrop: 1 500 kr

Armband, X-länk, svagt skev, 18K 35,0g 20,5cm

Utrop: 4 300 kr

Örhängen, 1 par, med en Pärla i varje, Ø 6,5mm, 18K 1,6g

375 kr

Utrop: 300 kr

Ring, med Pärla Ø 5,5mm, 18K 4,2g Ø 19 1/4

Utrop: 750 kr

Halskedja, Figaro, 18K 33,1g 61,5cm

Utrop: 4 600 kr

Pantvaror Övrigt

Ring, med 6st Diamanter, låg kvalitét, skador, 1st 0,10ct, 5st ca 0,01-0,02ct, svagt skev, 18K 34,2g Ø 20

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Armring, delbar, 18K 12,4g Ø 4,6cm

Utrop: 1 800 kr

Hänge, med sten 14K 6,5g Ø 2,3cm

1 100 kr

Utrop: 475 kr

Parti Guld, defekta smycken, 18K 10,6g

Utrop: 1 300 kr

Hänge, Kors, 18K 0,6g 1,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, Pansar, 18K 3,1g 50,5cm

Utrop: 450 kr

Halskedja, Venezia, vitguld, 18K 4,3g 42,5cm

750 kr

Utrop: 600 kr

Armband, Bismarck, 18K 15,7g 18,5cm

Utrop: 2 200 kr