541 - 560 av 562
1...272829 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 18 oktober 2007

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

30 Delar diverse porslin (en del skadat/naggat) Gustavsberg Blå Blom

400 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin "giraff" Lisa Larsson H:39cm

1 000 kr

Utrop: 650 kr

1 Litografi Bengt Lindström 165/400, 28x21cm

1 000 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi Bengt Lindström 268/500, 30,5x22,5cm

1 300 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi Bengt Lindström 293/500, 28,5x21cm

750 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi Bengt Lindström 192/350, 28x21cm

900 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi Bengt Lindström 360/400, 30,5x23,5cm

700 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi Bengt Lindström 127/200, 28x24cm

750 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi Bengt Lindström 176/300, 23,5x28cm

1 400 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi Bengt Lindström 197/400, 30,5x23cm

1 100 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi Bengt Lindström 11/300, 27,5x24cm

1 000 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi Bengt Lindström 162/380, 31,5x24cm

800 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kristallkrona

600 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasburk med kork

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasskål L.Hauge, H. 8cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ljusstake Skultuna, mässing, H. 11cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Höganäskrus, 1/4L, H. 9cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Höganäskrus, 1/2L, H.10cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tändare Skultuna, H. 10cm, repig

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Cigarettburk Skulltuna, H. 9cm, repig

100 kr

Utrop: 50 kr