641 - 660 av 678
1...323334 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 oktober 2007

Klubbad för

3 Hängen, 18K 4,1 g

Utrop: 650 kr

Creoloer, 1 Par 18K 1,6 g

Utrop: 250 kr

Cigarettetui, Silver med gravyr Bruttovikt 660 g

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Mikrofon, Neumann TLM170 (liten stötskada på nätet), bruks-slitage

7 000 kr

Utrop: 5 800 kr

Armring, Silver med bergskristall Signerad Wiwen Nilsson, Sterling O9 bruttovikt 29,3 g

17 200 kr

Utrop: 2 300 kr

Kanna, Silver ca 23 cm defekt buckla på lock 723,1 g

1 600 kr

Utrop: 600 kr

Kanna, Silver ca 20 cm 730,9 g

2 100 kr

Utrop: 850 kr

Ring, med grön sten Ø18½, 18K 6,7g

Utrop: 900 kr

Ringar, 3 Ringar 14K 10,4g defekter Ø17 samt 18½

Utrop: 800 kr

Damur, Roamer X-länk 17 cm 18K bruttovikt 28,5 g

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge, 18K 9,4g gravyr

Utrop: 1 100 kr

Pärlcollier, med diamant ca0,05ct samt grön sten 14K lås och kulor, 51cm

2 200 kr

Utrop: 850 kr

Saxofon, Yamaha YTS275 i fodral

3 800 kr

Utrop: 2 900 kr

Pantvaror Elektronik

Ipod, Apple Ipod mini , usbkabel, hörlur

650 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Breitling Colt stål repad länk 20 cm A743-80 Box och Cert

6 300 kr

Utrop: 6 900 kr

Herrur, Submariner Guld/stål K240041 22cm, tot 16 länkbitar Certifikat box, ask intyg Douglas Krook

38 500 kr

Utrop: 37 000 kr

Mixerbord, Loco 12 -kanaler mx-1200 med batterieliminator, knopp till 1 skjutreglage saknas

375 kr

Utrop: 425 kr

Herrur, Tissot SeastarSeven plexiglas manuell 18K i boett med läderband

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Gitarr, Akustisk Kay troligen 1930-40-tal modell N-15, USA, skavd i sargen, plektrumskydd saknas

1 900 kr

Utrop: 1 700 kr

Porslin, 3 Samlarklockor B&G

325 kr

Utrop: 300 kr