Avslutad | Pant – Tisdag 2 oktober 2007
Klubbad för
Armring, Silver med bergskristall Signerad Wiwen Nilsson, Sterling O9 bruttovikt 29,3 g
Herrur, Submariner Guld/stål K240041 22cm, tot 16 länkbitar Certifikat box, ask intyg Douglas Krook
Mixerbord, Loco 12 -kanaler mx-1200 med batterieliminator, knopp till 1 skjutreglage saknas
Gitarr, Akustisk Kay troligen 1930-40-tal modell N-15, USA, skavd i sargen, plektrumskydd saknas