781 - 800 av 895
1...394041...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 september 2007

Klubbad för

Ring, med stenar, 18K 15,7g Ø 20, skenan skev

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Brosch, med Pärla, 18K 5,4g

Utrop: 950 kr

Rosettring, med stenar, 18K 2,2g Ø 17 1/4, svagt skev skena

400 kr

Utrop: 375 kr

Ring, med stenar, 18K 7,4g Ø 17 1/2

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Armband, X-länk, 18K 26,9g 19cm

Utrop: 3 700 kr

Halskedja, Pansar, 18K 3,2g 42cm

Utrop: 450 kr

Parti Guld, Kravattnål med defekt pärla, defekta Creoler, 18K 3,3g

Utrop: 375 kr

Colliér, Bismarck, doserad, 18K 14,6g 45cm fjäder i låset kärvar

Utrop: 1 800 kr

Armband, Bismarck, 18K 4,9g 19,5cm

Utrop: 700 kr

Damur, Cyma, 14K i boett 18K i länk ca 18cm med säkerhetskedja, manuell, plastglas, bruttovikt 14,5g, graverad baksida, repor i glaset, ej funktionsgaranti

650 kr

Utrop: 600 kr

Brosch, i Silver, med sten, stämplat 1917, signaturen BH

650 kr

Utrop: 50 kr

Halssmycke, i Silver, 38cm stämplat 1935, signaturen S&Co

1 900 kr

Utrop: 50 kr

Ring, graverad och med liten spricka, 18K 4,3g Ø 20 3/4

Utrop: 500 kr

Halskedja, Singapore, 18K 1,2g 42cm

225 kr

Utrop: 175 kr

3 Hängen, varav ett med sten, 18K 1,9g

275 kr

Utrop: 325 kr

Armband, X-länk, defekt, slitet, 18K 5,6g 18,5cm

Utrop: 650 kr

Ring, vitguld, med 6st Diamanter ca 0,02ct/st, 18K 3,8g Ø 17 3/4

700 kr

Utrop: 700 kr

Ring, vitguld, graverad, 18K 2,7g Ø 17 1/2

275 kr

Utrop: 325 kr

Ring, vitguld, med Diamant ca 0,18ct, 18K 2,8g Ø 17

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

2 Ringar, med sten, defekta skenor, 18K 9,9g

Utrop: 1 100 kr