21 - 40 av 250
123...13 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 4 oktober 1997

Klubbad för

Klockor Swatch

SWATCH, Chandelier GZ 125, julspecial 1992, numrerad upplaga 13525 / 33333.

Utrop: 600 kr

Bild saknas

MORMORSUR, 14K guld, emalj.

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

OMEGA, fickur, silver förgylld, manuell

600 kr

Utrop: 400 kr

Bild saknas

ZENITH, fickur, silver tavla skadad

300 kr

Utrop: 500 kr

Bild saknas

FICKUR, silver, manuell

Utrop: 400 kr

Bild saknas

FICKUR, 14K guld, manuell

400 kr

Utrop: 500 kr

Bild saknas

OMEGA, herrur, 18K guld, manuell

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Bild saknas

Klockor Casio

CASIO, herrur, alarm, Chronograph, 200m, quartz, box

Utrop: 600 kr

Bild saknas

Klockor Citizen

CITIZEN, Aqualand promaster kronograf 200m, herrur, stål, garanti, 970315, box.

Utrop: 2 800 kr

Bild saknas

DAMUR, platina med diamanter ca.0.20 ct.,armband 18K vg, fungerar ej vikt 14,3 g

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

ATIRA, damur, 18K guld, läderband, manuell

Utrop: 500 kr

Bild saknas

CANDINO, dykarur, herr, ca, 1985, quartz

300 kr

Utrop: 500 kr

Bild saknas

Klockor Buren

BUREN, herrur, stål, manuell, går ej

400 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Birka

1 BIRKA, damur, 14K guld, manuell

Utrop: 400 kr

Bild saknas

BREITLING, herrur, stål, Chrono, jupiter pilot, 0965, A59028, läderband, quartz

4 000 kr

Utrop: 4 500 kr

OMEGA, herrur, Constellation, ca. 1960, automatisk

1 800 kr

Utrop: 700 kr

Bild saknas

OMEGA, fickur, silver, manuell

325 kr

Utrop: 350 kr

Bild saknas

LONGINES, fickur, silver, med doublé kedja, manuell

650 kr

Utrop: 500 kr

Bild saknas

FICKUR, 18K guld med Brosch 18K guld, emalj, manuell

Utrop: 1 200 kr

Bild saknas

OMEGA, 18K guld, safirglas, läderband, manuell, ask

Utrop: 4 500 kr